Svētdiena, 31.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Jūsma, Alīda;

"Auto Īle un Herbst" ievieš jaunu pakalpojumu – auto nomu

Zita Īle, 11.03.2009. 12:02

Kompānija "Auto Īle un Herbst", kas Latvijā kā Volkswagen markas automobiļu tirdzniecības un servisa uzņēmums pazīstams jau vairāk kā piecpadsmit gadus, neskatoties uz stagnāciju auto tirdzniecībā un globālo ekonomisko krīzi, turpina veikt investīcijas biznesa attīstībā un jaunu pakalpojumu izveidē, un turpmāk klientiem piedāvās konkurētspējīgus un pievilcīgus auto nomas pakalpojumus.
"Auto Īle un Herbst" ievieš jaunu pakalpojumu – auto nomu

Pagājušajā gadā uzņēmums, kas līdz šim asociējās ar Siguldu, atklāja jaunu Volkswagen automašīnu tirdzniecības salonu un pilna servisa punktus Rīgā, Dārzciema ielā 60a. Tajā klienti var saņemt pilnvērtīgus Volkswagen auto centra pakalpojumus – iepazīties ar jaunāko Volkswagen modeļu gammu, iegādāties automašīnas, izmantot auto servisa pakalpojumus, kā arī nopirkt rezerves daļas un aksesuārus saviem spēkratiem.

Nākamais loģiskais kompānijas "Auto Īle un Herbst" solis, turpinot attīstīt un paplašināt pakalpojumu klāstu, bija izveidot auto nomu ar daudzveidīgu modeļu klāstu, kas spētu apmierināt esošo un jauno klientu prasības. Šobrīd auto nomas auto parkā ir iekļauti visu iespējamo izmēru Volkswagen automašīnu modeļi – sākot ar mazās klases Volkswagen Polo, beidzot ar pasažieru mikroautobusu Volkswagen Caravelle un kravas automobili Volkswagen Crafter.

Izveidojot auto nomu un iegādājoties automobiļus tās vajadzībām, kompānijas "Auto Īle un Herbst" darbiniekiem ir izdevies panākt to, ka jaunās auto nomas piedāvājums ir ne tikai pievilcīgs un ļoti konkurētspējīgs, bet arī ekonomiski izdevīgs, jo vairāku klašu spēkrati tiek piedāvāti par nomas maksu, kas ir zemāka par auto nomas tirgū ierasto.

Auto nomas pakalpojumi ir pieejami "Auto Īle un Herbst" salonos Siguldā un Rīgā, un ar tās piedāvājumu iespējams iepazīties mājas lapā www.auto-ile.lv, kā arī pa tālruņiem: 67970970 (Siguldā); 67800134 (Rīgā).

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV