Sestdiena, 15.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Dzelde, Zenta, Zelda;

“Mobilā Vēsture” veidotāji piedāvā jaunu mācību programmu “Mobilā Autoskola”

Education Mobile, 10.03.2010. 14:47 | komentāri (1)

Šodien, 10. martā, atklāta jauna mācību programma mobilajiem tālruņiem “Mobilā Autoskola”, kas paredzēta ceļu satiksmes noteikumu un praktisko uzdevumu apgūšanai, izmantojot mobilo tālruni. Tā ir jau otrā mācību programma Latvijā, kas paredzēta lietošanai mobilajos tālruņos.
“Mobilā Vēsture” veidotāji piedāvā jaunu mācību programmu “Mobilā Autoskola”

Mācību programma mobilajiem tālruņiem “Mobilā Autoskola” veidota ar mērķi, lai atvieglotu mācību procesu, apgūstot ceļu satiksmes noteikumus un gatavojoties CSDD teorijas eksāmenam. “Mobilā Autoskola” ietver ceļu satiksmes noteikumus un praktisko uzdevumu kopumu, kas iekļauti arī CSDD un Latvijas autoskolu teorijas eksāmenos.

Kristofs Blaus, Education Mobile valdes priekšsēdētājs: „Izstrādājot mācību programmu mobilajiem tālruņiem “Mobilā Autoskola”, esam ieguldījuši lielu darbu trīs gadu garumā un esam patiesi gandarīti par sasniegto rezultātu. “Mobilā Autoskola” ir lielisks palīgs mācībās, apgūstot ceļu satiksmes noteikumus. Tā ir ērti un viegli lietojama - atvieglo mācīšanās procesu, jo vairs nav nepieciešamas teorijas un praktisko uzdevumu grāmatas. Viss ir koncentrēts mobilajā tālrunī, tādejādi apgūt vai atkārtot zināšanas var jebkurā laikā un vietā, padarot mācīšanās procesu ērtāku, vieglāku un saprotamāku.”

“Mobilitāte ir viens no atslēgas vārdiem ne tikai auto biznesā, bet arī ikdienā. Vislabāk mobilitāti raksturo automobilis un mobilais tālrunis, jo tie abi sniedz gandrīz neierobežotu kustības brīvību. Mēs atbalstām Mobilo Autoskolu, jo uzskatām, ka tā ir ļoti progresīva un inovatīva izstrāde, kas atbilst mūsu uzņēmuma filozofijai. Es ceru, ka šis projekts attīstīsies arī turpmāk un sniegs ieguldījumu Latvijas kā progresīvas valsts turpmākā attīstībā,” saka Ingus Rūtiņš, SIA Auto Riga direktors.

„Cilvēki ir izgudrojuši termosus, teltis un kabatas nažus, lai būtu iespēja visu nepieciešamo nēsāt līdzi. Tagad tas notiks arī ar satiksmes noteikumumiem,” norāda Pauls Timrots.

Mācību programma mobilajiem tālruņiem “Mobilā Autoskola” ir JAVA programma, kas vienreiz instalēta mobilajā tālrunī un turpmāk lietojama bez savienojuma ar internetu. Mācību programmas “Mobilā Autoskola” saturs ir ceļu satiksmes noteikumi, praktiskie uzdevumi un kļūdu analīze, kas skaidro praktiskajos uzdevumos pieļautās kļūdas.

Pirmā “Education Mobile” mācību programma mobilajiem tālruņiem “Mobilā Vēsture” izveidota 2008. gada 1. septembrī, un šobrīd to lieto jau vairāk kā 10 000 jauniešu visā Latvijā, savos telefonos, apgūstot pamatskolu un vidusskolu vēstures programmu. “Mobilā Vēsture” veidota kopā ar vēsturnieku un mācību grāmatu autoru Valdi Klišānu. Balstoties uz uzņēmuma veikto aptauju, Mobilā Vēsture lietotāji ievērojami uzlabojuši sekmes vēstures priekšmetā - vidēji par 2 ballēm.

“Education Mobile” ir progresīvs jauno tehnoloģiju uzņēmums, kas veido visā Eiropā unikālus mācību līdzekļus mobilajiem telefoniem un internetam. “Education Mobile” ir SIA Mobilā Izglītība preču zīme. Uzņēmums dibināts 2007. gadā pēc Kristofa Blaua veiksmīgas dalības Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras rīkotajā inovatīvo biznesa ideju konkursā Ideju Kauss 2007. SIA Mobilā Izglītība Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras izdotajā uzņēmumu katalogā Veiksmes kods atzīts par vienu no Latvijas biznesa veiksmes stāstiem un piemēriem.

Vairāk par mācību programmu “Mobilā Autoskola” un programmas lejupielāde www.MobilaAutoskola.lv

Papildus informācijai: M.26970698, pr@educationmobile.org

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV