Sestdiena, 15.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Dzelde, Zenta, Zelda;

Auto portāls Autobildes.lv izveido autoceļu bedru karti

Alberts Ziemelis, 06.04.2010. 15:44 | komentāri (1)

Lai ikviens autovadītājs varētu palīdzēt ceļu uzturētājiem ātrāk novērst bedres uz Latvijas autoceļiem un pilsētu ielās, portāls Autobildes.lv ir izveidojis autoceļu bedru karti http://www.autobildes.lv/bedru-karte

“Ideja par šādas kartes izveidi mums bija jau agrāk, taču, kad sapratām ceļu patieso stāvokli pēc sniega nokušanas šopavasar, nolēmām beidzot ķerties klāt kartes izveidei. Priecājamies, ka daudzas bedres jau ir aizlāpītas, taču, ņemot vērā valsts ekonomisko situāciju Latvijā, šāda bedru karte būs aktuāla vienmēr”, tā jauno Autobildes.lv bedru karti komentē portāla vadītājs Alberts Ziemelis. 

Bedres portālā var pievienot ikviens interneta lietotājs ar portāla Autobildes.lv vai draugiem.lv autorizāciju. Bedres tiek grupētas pēc to bīstamības pakāpes. Tāpat katrai bedrei vēlams pievienot attēlu un papildus komentāru, kā arī pats par sevi - norādīt tās precīzu atrašanās vietu kartē.

“Bedru karte ir mūsu brīvprātīga un nekomerciāla iniciatīva, lai dotu savu ieguldījumu Latvijas autoceļu kvalitātes uzlabošanā. Ceram, ka bedru karte palīdzēs atbildīgajiem dienestiem labāk izvērtēt prioritātes bedrīšu lāpīšanā un ātrāk novērst jaunizveidojušās bedres. Atkarībā no autovadītāju aktivitātes, pakāpeniski pilnveidosim bedru karti. Idejas mums ir”, piebilst portāla vadītājs. 

Bedru karte pieejama internetā http://www.autobildes.lv/bedru-karte

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV