Sestdiena, 08.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Aina, Anete;

Pie Maxima veikaliem notiks autovadītāju un auto testēšana braukšanai ziemā

Juta Krīgere, DBS izpilddirektore, 25.10.2011. 15:14

DBS instruktori veiks bezmaksas autovadītāju un auto pārbaudes Maxima veikalu autostāvvietās.
Pie Maxima veikaliem notiks autovadītāju un auto testēšana braukšanai ziemā

Turpinot akciju „Uzzini, vai esi gatavs ziemai!", no 26. līdz 31. oktobrim Drošas Braukšanas Skolas (DBS) eksperti sadarbībā ar Osram Latvija veiks bezmaksas pārbaudes gan autovadītājiem, gan viņu auto pie Maxima veikaliem Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī. Akcijas laikā Maxima veikalu autostāvvietās ikviens autovadītājs bez maksas varēs veikt Psiholoģijas pētniecības institūta sagatavoto „Vīnes testu", savukārt DBS instruktori parūpēsies par kārtīgu auto tehniskā stāvokļa sagatavotības pārbaudi ziemai.

Lai atgādinātu par nepieciešamajiem sagatavošanās darbiem, iestājoties vēsākam laikam un paaugstinoties bīstamībai uz ceļiem, akcijas ietvaros ikviens autovadītājs 10 līdz 12 minūšu ilgā konsultācijā varēs saņemt pilnīgu pārbaudi savai un sava auto sagatavotībai ziemai. Šoferīši varēs ne vien veikt testu, pārbaudot savu reakcijas ātrumu, stresa toleranci jeb noturību un gatavību ekstremālām situācijām, bet arī saņemt atbildes uz jebkuru sev interesējošu jautājumu par drošu braukšanu ziemā.

Savukārt par pašu spēkratu autovadītāja pārbaudes laikā parūpēsies DBS un Osram ekspertu komanda, pārbaudot auto lampu darbību un vajadzības gadījumā veicot nepieciešamās korekcijas.

Bezmaksas pārbaudes auto gatavībai ziemai pie Maxima veikaliem:
26. oktobris 13:00 – 19.00 Kandavas iela 5, Daugavpils
27. oktobris 13:00 – 19.00 Deglava iela 160, Rīga
28. oktobris 13:00 – 19.00 Klaipēdas iela 32, Liepāja
29. oktobris 13:00 – 19.00 Kārļa Ulmaņa gatve 88a, Rīga
31. oktobris 13:00 – 19.00 G. Apiņa iela 10a, Valmiera

Akcijas „Uzzini, vai esi gatavs ziemai!" mērķis ir vērst autovadītāju uzmanību svarīgākajām lietām, gatavojoties braukšanai ziemas sezonā. Ekstrēmās situācijās uz ceļa, kad ir nepieciešama zibenīga reakcija, auto riepu spiedienam un protektoru dziļumam, auto lampu, spoguļu un stiklu stāvoklim var būt izšķirīga nozīme, norāda DBS eksperti.

Akcija „Uzzini, vai esi gatavs ziemai!" tika uzsākta jau pagājušo nedēļu, kad autovadītāju un viņu auto pārbaudes tika veiktas kopumā septiņās Statoil DUS četrās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī. 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV