Trešdiena, 05.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Amālija;

DBS drošas braukšanas kursi turpmāk notiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē

EasyGet.lv, 06.01.2012. 10:45

Turpinot attīstīties un pilnveidojot savu apmācību programmu, Drošas Braukšanas Skola (DBS) no šā gada drošas braukšanas apmācības gan privātpersonām, gan uzņēmumiem veiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, informē DBS Valdes loceklis Edmunds Ozolnieks. Ar tradīcijām bagātajā trasē notiks drošas braukšanas kursa teorētiskās un praktiskās nodarbības.
DBS drošas braukšanas kursi turpmāk notiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē

„Turpmāk visas apmācības, kas saistītas ar drošu braukšanu, tiks vadītas mūsu jaunajā bāzes mītnē – Biķernieku trasē. Šobrīd tā ir vienīgā un vienlaikus lielākā šāda veida trase Baltijā, kur apvienots sports un droša braukšana. Trase ir ar 45 gadu ilgām tradīcijām un ļaus mums piedāvāt apmācības visaugstākajā līmenī. Turklāt tās atrašanās tuvu Rīgas centram ir ērta un izdevīga jebkuram, kurš vēlas pilnveidot savas braukšanas prasmes," stāsta Andris Pļavenieks, DBS apmācību direktors.

Sešu gadu laikā DBS veidotos drošas braukšanas apmācību kursus apguvuši un atzinīgi novērtējuši vairāk nekā 5000 autobraucēju – gan privātpersonas, gan dažādu vietējo un starptautisko uzņēmumu pārstāvji. Īpaši noderīgs šis kurss ir bijis operatīvo transportlīdzekļu vadītājiem, kā arī tiem uzņēmumu darbiniekiem, kuri ikdienā pavada daudz laika pie auto stūres. DBS kursi ļauj uzņēmējiem samazināt riskus, kas saistīti ar autoparku ekspluatāciju, savukārt cilvēkiem, kuri ilgstoši nav izmantojuši savas praktiskās braukšanas iemaņas, kursi ļaus tās atsvaidzināt un pilnveidot.

„Biķernieki, mūsuprāt, ir īstā vieta, kur organizēt visu transportlīdzekļu drošas braukšanas apmācības, jo šis sporta komplekss tiek veidots kā vienots sporta un izglītības centrs," uzskata BKSB vadītājs Aivars Aksenoks. „Droša braukšana ir satiksmes pamats kā uz ceļa, tā arī slēgtā trasē. Arī sportisti vispirms apgūst drošas braukšanas pamatus un tikai tad izmēģina ātrumu."

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiekošās praktiskās nodarbības drošā braukšanā tiek apgūtas ar DBS apmācību automobiļiem Opel Astra un Opel Insiginia, kuriem ir viss nepieciešamais tehniskais nodrošinājums un kuri aprīkoti atbilstoši augstākajiem drošības standartiem.

Drošas braukšanas pamatkurss ir apmācība profesionālu instruktoru vadībā, kuras laikā iespējams pilnveidot autovadīšanas meistarību, iemācīties paredzēt ārkārtējas situācijas un attīstīt spēju adekvāti reaģēt uz tām. Bez tam šis apmācību kurss sniedz teorētiskas zināšanas un praktiskas iemaņas autotransporta ekonomiskā ekspluatācijā. Pēc apmācību kursa apgūšanas autovadītājs saņem Drošas Braukšanas Skolas sertifikātu.

Vienlaikus DBS saviem klientiem piedāvās pilnveidot braukšanas iemaņas arī citās trasēs, kas aprīkotas atbilstoši augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem.

Par Drošas Braukšanas Skolu:

Drošas Braukšanas Skola darbojas kopš 2005. gada. Skolas galvenais darbības virziens ir drošas braukšanas apmācības un ar to saistīto risku samazināšana gan uzņēmumiem, gan jebkuram transportlīdzekļa vadītājam, kurš vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes. DBS sadarbības partneri ir „Opel", "Latvija Statoil", AAS „BALTA", "SEB banka", "Goodyear", kā arī TV raidījums "Zebra".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV