Ceturtdiena, 04.Marts 2021. » Vārdadienas svin: Alise, Auce;

Atklāts lielākais un svaigākais modes dizaina veikals Latvijā

Baiba Gercāne, 19.08.2009. 10:44

Durvis t/c „Domina” vēris „Paviljons” - lielākais un svaigākais modes dizaina veikals Latvijā, kuru ikvienam sevi cienošam rīdziniekam un galvaspilsētas viesim vajadzētu apmeklēt, lai apskatītu un iegādātos gan Latvijas modes dizaineru un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno mākslinieku darinātus apģērbus un aksesuārus, gan ekstravagantus interjera priekšmetus un gleznas. Un tas viss - „Ražots tikai Latvijā!”.
Atklāts lielākais un svaigākais modes dizaina veikals Latvijā

Šāda mēroga jauno mākslinieku veikals Latvijā līdz šim ir kas nepieredzēts, - tam ir īpaša aura un šarms, kas pievilina pat visvienaldzīgāko apmeklētāju, aicinot uzlaikot un pielaikot dažnedažādus apģērbus un aksesuārus. Arī laba, neikdienišķa interjera cienītājiem jaunajā veikaliņā noteikti būs ko darīt – te atrodamas unikālas interjera detaļas, kādas nav nopērkamas nekur citur.

Šāda veida veikals t/c „Domina” nav pirmais, - tas ir kā turpinājums nedēļu ilgušajam jauno modes mākslinieku showroom, kas sekoja modes skatei „Paviljons”. Apmeklētāju interese par showroom bija pārsteidzoši liela, tādēļ tika nolemts atvērt „Paviljonu”, kurā pārstāvēti tādi dizaineri kā Žanete Auziņa, Šeila, Agnese Narņicka, Elīza Ceske, Dace Krieviņa-Bahmane, Mila-Ludmila Kruglika, Artis Štamgūts, Indra Salceviča, Indra Miklāva, Vita Radziņa, Anita Altmane, Ieva un Ilze Čečinas, Inga Nipāne, Edīte Treija, Marika Džule, Arita Varžinska, Inga Tauriņa, Inga Šulce, Ieva Janelsiņa, Liena Subatiņa, Anastasija Golubeva, Iveta Vilne, Agnese Oleksāne, Modris Klingenbergs, Romāns Straupmanis, Reinis Ratnieks, Diāna Silava, Liene Pētersone, Andis Ronis, Nilss Strods, Vita Puide, Ginta Baumane, Māris Skanis, Modris Svilāns, Arnolds Tunkelis. Aplūkot un iegādāties varēs arī tādu gleznotāju kā Reiņa Liepas, Kristīnes Luīzes Avotiņas, Flēras Fedjukovas, Neonillas Medvedevas, Aijas Vinkelmanes, Zanes Balodes-Bandinieces un Intas Brūniņas darbus, kā arī „mammalampa” lampas un Natālijas Ročenko mēbeles.

Ideja par modes veikaliņa atvēršanu radusies veiksmīgas t/c „Domina” un Latvijas Mākslas akadēmijas jauno modes mākslinieku sadarbības rezultātā. „Domina” kā lielākā modes preču tirdzniecības vieta Rīgā vienmēr atbalsta jaunos un talantīgos māksliniekus, tādējādi viņiem radot iespēju parādīt sevi un savu veikumu. Arī pašreizējā situācijā, kas nav no pateicīgākajām, ir pieaugusi nepieciešamība atbalstīt vietējos ražotājus, uzņēmējus un talantīgus cilvēkus ar radošām idejām, ko veiksmīgi iespējams realizēt, atverot jauno mākslinieku veikaliņu.

Ikvienu interesentu aicinām pie mums uz „Paviljonu” – šeit atrodami mūsu jauno censoņu darinātie tērpi un aksesuāri, kuri noteikti neatstās Jūs vienaldzīgu!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV