Pirmdiena, 13.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Margarita, Margrieta;

Ķīpsalā notiks atraktīvs bērnu ratiņu konkurss “Ratu festivāls”

Inese Libere, 15.04.2010. 11:27

Pirmo reizi izstādē “Bērnu pasaule 2010”, kas notiks Ķīpsalā no 7. līdz 9. maijam, norisināsies bērnu ratiņu konkurss “Ratu festivāls”, kurā sacentīsies visradošāk, asprātīgāk un oriģinālāk izdekorētie bērnu rati.
Ķīpsalā notiks atraktīvs bērnu ratiņu konkurss “Ratu festivāls”

“Mēs aicinām ikvienu palūkoties uz bērnu ratiņiem netradicionāli un, liekot lietā radošo izdomu, bagātīgu humora devu un dažādas rokdarbu prasmes, ģimenēm kopā ar draugiem pārvērst mazuļu braucamrīkus līdz nepazīšanai. Nedaudz darba un fantāzijas – un ratiņi var pārtapt par lāci, ziedu pļavu, sporta mašīnu vai pat kuģi. Tā ir brīnišķīga iespēja sagādāt jaukus prieka brīžus sev un citiem,” uzsver izstādes “Bērnu pasaule 2010” projekta vadītāja Aiva Borska. 

Konkursā var piedalīties ikviens un iesaistīt arī visu ģimeni, gan lielus, gan mazus, ratiņu dekorēšanā, pārveidošanā un sagatavošanā festivālam. Pieteikšanās konkursam notiek līdz 6. maijam portālā www.calis.lv, kur nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, pievienot arī aprakstu par ratiņiem un to moto. Izdekorēto un pārveidoto ratu autori satiksies sestdien, 8. maijā, plkst. 13.00 izstādē “Bērnu pasaule 2010”, kur notiks ratiņu parāde un vērtēšana, uzvarētāju noteikšana un apbalvošana. 

Pirmās vietas ieguvējs saņems dāvanu karti ģimenes ceļojumam uz Stokholmu, ko dāvina “Tallink” sadarbībā ar portālu calis.lv. Otrās vietas ieguvējs saņems balvā virtuves konvekcijas krāsni, kas būs noderīga kulināru brīnumu pagatavošanai. Savukārt trešās vietas ieguvēji varēs piedalīties kopīgā ģimenes foto sesijā studijā “Berga foto” (dāvana sarūpēta sadarbībā ar www.bernistaba.lv). Mācību un izklaides centrs “Mazuļu akadēmija” savām simpātijām dāvinās trīs abonementus uz “Estētikas skoliņu” un trīs abonementus uz “Bēbīšu skoliņu”.

Bērnu ratiņus, kas piedalīsies konkursa parādē Ķīpsalā, vērtēs žūrija, kurā būs konkursa rīkotāju, sponsoru un atbalstītāju pārstāvji. Bērnu ratiņi tiks vērtēti pēc to oriģinalitātes, izdomas, asprātības, atbilstības moto un nosaukumam, pēc tehniskās sarežģītības un individualitātes. 

Konkursu “Ratu festivāls” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar mācību un izklaides centru “Mazuļu akadēmija”, kā arī portāliem calis.lv un bernistaba.lv. Vienlaikus portālā calis.lv notiks arī bērnu ratiņu fotokonkurss, un ikviens var iesniegt konkursam fotogrāfijas, kurās redzami izdekorēti bērnu ratiņi. Fotokonkursam iesniegtos darbus balsojot vērtēs portāla calis.lv reģistrētie lietotāji. Uzvarētāja apbalvošana notiks izstādē “Bērnu pasaule 2010” sestdien, 8. maijā, plkst. 13.00.

 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV