Otrdiena, 26.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Agneta, Agnis, Ansis;

Jau šodien norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijas modes skate „Perons

Zane Rudoviča, 01.06.2010. 13:45

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) sadarbībā ar biedrību „[Moment]" Latvijas Dzelzceļa muzejā, Uzvaras bulvārī 2/4 rīko mākslas katedras modes skati. Ieeja modes skatē „Perons" no plkst. 18:00, sākums plkst. 19:00. Uz vakara pasākumu var iegādāties biļetes „Biļešu servisa" kasēs, kā arī norises vietā.
Jau šodien norisināsies Latvijas Mākslas akadēmijas modes skate „Perons

Latvijas Mākslas akadēmija (LMA) sadarbībā ar biedrību „[Moment]" Latvijas Dzelzceļa muzejā, Uzvaras bulvārī 2/4 rīko mākslas katedras modes skati. Ieeja modes skatē „Perons" no plkst. 18:00, sākums plkst. 19:00. Uz vakara pasākumu var iegādāties biļetes „Biļešu servisa" kasēs, kā arī norises vietā.

Jau otro gadu LMA Modes mākslas katedras studenti organizē 2010./2011. mācību gadu noslēdzošo skati, kurā piedalās visu sešu kursu studenti, izmantojot iespēju parādīt savas kolekcijas plašākai auditorijai. Modes skates noslēdzošo kolekciju veidos žūrijas locekles, Vācijas dizaineres Anetes Kolingas (Anette Kolling) tērpi.

Jauno dizaineru kolekcijas vērtēs žūrija – LMA rektors Aleksejs Naumovs, LMA Modes mākslas katedras vadītāja Rita Eglīte, dizainere no Berlīnes Anete Kolinga, dizainere Baiba Ripa. Anete Kollinga pasniegs žūrijas īpašo balvu – iespēju vienu mēnesi stažēties viņas studijā Vācijā. Šī dizainerim ir unikāla iespēja – stažēties un būt profesionālā vidē, iegūt noderīgu pieredzi un kontaktus tālākai profesionālajai darbībai.

Pēc skates tirdzniecības centrā „Domina Shopping" no 3. – 20.jūnijam būs atvērts „Show room", kurā modes mākslinieku veidotos tērpus varēs ne tikai apskatīt, bet arī iegādāties.

Projekta uzdevums ir sniegt iespēju jaunajiem modes māksliniekiem piedalīties modes skatē un veidot savu atpazīstamību, kā arī popularizēt Latvijā radītu dizainu, iepazīstinot modes nozares speciālistus un interesentus ar jaunajiem māksliniekiem un viņu radītajām kolekcijām –konkurētspējīgu un valkājamu apģērbu.

LMA rektors Aleksejs Naumovs ir pasākuma patrons un atbalsta modes nodaļas studentu iniciatīvu skates rīkošanā. LMA modes skates „Perons" ģenerālsponsors ir t/c „Domina Shopping". Paldies sakām arī šī gada modes skates atbalstītājiem – sabiedrisko attiecību kompānijai „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības", Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejam un Latvijas Mākslas akadēmijai, reklāmas aģentūrai „Digitālā Pele", bāram „Sunny", viesnīcai „Europa City", make up „Unastyle", reklāmas aģentūrai „Leo Burnett Riga", „Papyrus", „Mcābols" poligrāfijai, Rīgas Ekonomikas augstskolai, „Garnier", „Maybelline", „White Tide", „Studio55", „ForumCinemas", medicīnas sabiedrībai „ARS", alus darītavai „Valmiermuiža", „Gints Bude" modeļu aģentūrai, „Coca-Cola Hellenic", skatuves sistēmu servisam „3S". Pasākumu informatīvi atbalsta „Tvnet", žurnāls „Pastaiga", laikraksts „Telegraf", „ŽZL", portāls „Draugiem.lv", portāls "Modern.lv", portāls „Mode.lv".

Latvijas Mākslas akadēmijas modes skate ir ikgadējs pasākums Latvijas modes kalendārā, kas atspoguļo ne tikai pasniedzēju un studentu kopdarbu, bet arī jauno mākslinieku talantu daudzšķautņainību un radošo izpausmju nebeidzamo strāvojumu. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas modes industrijas attīstību. Pasākuma organizators ir Latvijas Mākslas akadēmija un LMA Modes mākslas apakšnozares studenti.

Papildinformācijai: www.perons.lv, kur apskatāmas arī dizaineru kolekcijas un atrodami to apraksti.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV