Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Ko nedrīkst darīt gultā ar vīrieti

kleoo.lv, 14.09.2010. 10:12 | komentāri (1)

Saņemt labu atzīmi gultā tiecas pat tie, kas skolā nesapņoja par neko augstāku kā trijnieks. Par kādiem nopelniem un īpašībām vīrieši mūs novērtē ar augstāko atzīmi un dāvina titulu "labākā mīlniece"? Varbūt mēs velti cenšamies, lietojot vaginālās bumbiņas, lai attīstītu intīmos muskuļus, studējam Kamasutru ar mērķi paplašināt savu erotisko redzesloku – puišiem tāpat nav slikti, galvenais, lai partnere nesauktu viņu citā vārdā un lai neaizmigtu pirms laika? Tātad visām tām, kas vēlas saņemt Labākās Mīlnieces sertifikātu, vajadzētu iegaumēt sešus zelta likumus.
Ko nedrīkst darīt gultā ar vīrieti

Likums № 1. Seksā jābūt entuziasmam

Kā noskaidrots, mūsu puišiem nemaz nav tik svarīga šī entuziasma izcelsme. Meitene var aktīvi strādāt ar gurniem ne jau tāpēc, ka deg kaislē, bet fitnesa nolūkos (izlaidusi nodarbību sporta zālē un tagad strādā ar problemātiskajām zonām). Lai iet uz veselību! Kavalieris augstsirdīgi pievērs uz to acis. Galvenais, lai kundze neguļ Budas mierā, vienaldzīgi raugoties griestos.

Ja ar simulantēm, kas dāvina vīriešiem orgasma atdarinājumus, vīrieši kaut kā iemācījušies samierināties, tad meitenes, kurām slinkums lieku reizi ievaidēties un pievērt acis, diskvalificē uzreiz. Konkrēti šajā situācijā vīriešu auditorija pati arī mēdz mānīties. Bet tipiska Lieliskā Mīlētāja priecīga piespēlēt. Sekss, skaties kā gribi, ir komandas spēle, un puisim nodarboties ar seksu bez mūsu līdzdalības ir garlaicīgi. Un ir taču tāds jēdziens kā "centrbēdzes likums". Lieliskā Mīlniece lieliski saprot: ja viņa sāks pietēlot trakojošu temperamentu, tad tā aizspēlēsies, ka libido pamodīsies pats no sevis.

Saprāta balss: «Pati uzbudinošākā lieta pasaulē – tas ir mirdzums acīs, azarts, ar kuru sieviete atdodas vīrietim. Tikai paranoiķis aizdomāsies, vai viņa izliekas, vai tiešām ir tāda kaislīga būtne». Mārtiņš, 28 gadi

Likums № 2. Būt gatavai eksperimentiem

Nu, kur gan bez tiem! Paklausoties vīriešus, šķiet, ka guļamistaba ir gandrīz kā zinātniskā laboratorija, kur katru nakti tiek veikti jauni atklājumi. Visi kavalieri kā viens ir pārliecināti, ka var realizēt kaut ko tādu, par ko mēs vēl ilgi stāstīsim savām draudzenēm un izdalīsim kā atsevišķu nodaļu mūsu memuāros. Citējot kādu daiļrunīgu respondentu, «likt sievietei sevi apzināties kā sievieti». Vīrietis noteikti zemapziņā apzināsies, ka viņš nav Pirmais, jo nevainības ziedu jau bija noplūcis kāds cits. Bet atstāt aiz sevis pēdas, palikt atmiņā, ai, kā grib katrs no mums. Nevajag arī piemirst, ka katrā no mūsu puišiem guļ Kuļibins. Jūs domājat, viņš ar savām novatoriskajām idejām cenšas izaicināt jūsu orgasmu un paildzināt savu? Nav fakts. Lielākā daļa eksperimentu tiek veikta eksperimentu pēc: jaunībā ir ļoti interesanti paskatīties un izmēģināt, kā tas viss ir. No sievietēm šajā mirklī tik vien tiek prasīts, kā aktīvi iesaistīties un netaisīt stulbu sejas izteiksmi.

Kā būtu rīkojusies, pēc vīriešu domām, Lieliskā Mīlniece? Pirmkārt, pirms sākt izteikties «Ko, tu, mīļais, galīgi traks esi palicis», viņa atradīs sevī vīrišķību, lai ļautu mīļotajam cilvēkam apmierināt savas novatoriskās slāpes. Tas ir, elementāri pamēģinās piedāvātās idejas, paturot prātā, ka patiešām tas var būt kaut kas īpašs. Otrkārt, pamudinās jokdari ar atgādinājumu, ka viņam pirmajam iešāvies prātā skūpstīt viņas padusi un uzpliķēt ar mušu sitamo pletni pa dibenu.

Saprāta balss: «Meitene, kura atzinās, ka ar mani izjutusi savu pirmo vaginālo orgasmu, vienmēr man paliks pati labākā! Turklāt tas notika tad, kad mēs joka pēc nolēmām nodarboties ar seksu "uz aklo" un aizsējām viņai acis ar lakatiņu». Viktors, 24 gadi

Likums № 3. Teikt „Jā"

Protams, visiem būtu daudz vienkāršāk, ja aiz guļamistabas sliekšņa partneri apmainītos ar tādu kā seksa instrukciju. Lūk, mīļais, te tev ir manu erogēnisko zonu karte, kad būsi iepazinies – laipni aicināts. Lielākoties vīrieši labprāt atbalstītu šādu ideju. Viņiem, lūk, ir apnicis uzbāzties, ieklausīties partneres monotonajā „M-m-m" un censties saprast, vai viņa to dara aiz sajūsmas vai sāpēs.

Vidēji pēc statististikas jaunās meitenes domā: lai viss iet, kā iedams, kaut kad jau viņa pateiks puisim, ka klitors vispār atrodas desmit centimetrus zemāk, ja līdz tam laikam viņš pats nebūs apjautis. Lieliskā Mīlniece nekautrēsies „apgaismot" vīrieti ne tikai pirms un pēc seksa, bet arī seksa laikā. Šajā gadījumā viņa būs viltīga: jebkuru koriģējošo frāzi viņa sāks ar vārdiņu "jā" («Jā, mīļais, maigāk», «Jā, mans dārgais, karstāk»). Pirmā kontakta daļa liecina par to, ka partnerim nevajag satraukties, ka principā viss norit ļoti veiksmīgi, bet otrā daļa viņu virza pareizajā gultnē.

Saprāta balss: «Sieviete, kura pazīst savu ķermeni un ir gatava dalīties ar savām zināšanām – īsta dāvana. Vīrieši vispār pēc dabas ir slinki un mīl, ja viņiem parāda īsāko ceļu uz mērķi». Artūrs, 36 gadi

Likums № 4. Mācēt pateikt „Nē"

Tam, ka upurēšanās ir otra sievietes daba, ticam ne tikai mēs, bet arī mūsu vīrieši. Noticot mēs nobīstamies: cik bieži meitenes kaut ko dara pāri saviem spēkiem! Ja nu pēkšņi aplaimojot partneri ar orālā seksa seansu, partnere vēl mēnesi pēc tam žēlosies psihiatram, ka nespēj pat paskatīties uz banāniem? Varbūt tad nevajag šo orālo seksu?

Es atzīšos, ka arī biju mazliet pārsteigta, bet vīriešu kolektīvais saprāts uzstāja: Lieliskajai Mīlniecei jāmāk teikt „nē". Protams, ne bieži, bet tajos gadījumos, kad ar viņu patiešām sāk darboties nepiedienīgi, viņai ir tiesības un pat vajag tam pretoties. Tēzei par viņas vienmēr gatavību tas, kā man paskaidroja, nekādā mērā nekaitē. Vajag būt gatavai seksam, bet ne gatavai atsevišķām seksa izpausmēm. Neviens no mums neprasa būt visu varošām. Galu galā noliedzot vīrieša piedāvāto scenāriju, vienmēr var piedāvāt savu, ne mazāk intriģējošu scenāriju.

Saprāta balss: «Nav nekā sliktāka, ja meitene it kā neiebilst, piemēram, anālajam seksam, bet no rīta skatās pārmetoši, gandrīz raudot, ka nevar pat sēdēt. Jūties gandrīz kā maniaks-izvarotājs. Kāpēc to vajadzēja paciest? Vai tiešām mani nevarēja apstādināt agrāk?!» Ivars, 25 gadi

Likums № 5. Rādīt sevi visu

Jebkura vīrieša galvenā erogēnā zona nav tas, ko mēs iedomājāmies, bet gan acis. Ja rakties dziļāk – hipotalamuss, kas nepārtraukti ģenerē puišu galvās dažādas frivolas bildes (šeit arī rodas domas par seksu katrā trešajā minūtē). Mums to nesaprast, jo analoģiskais sieviešu smadzeņu lauks ir daudz pieticīgāks izmēros. Vajadzētu noticēt dakterim L. Brizendinam un pieņemt kā faktu: vīrieši ir simtprocentīgi vizuālisti. Tieši tāpēc viņiem patīk skatīties porno, apmeklēt striptīza klubus un viņi ciest nevar līšanu zem segas pilnīgā tumsā.

Starp citu, ja jūs nesauc Andželīna Džolija, jums droši vien ir masa argumentu „pret". Liekie kilogrami, visādi ienaidnieki – matiņi, kurus ieraugot vīrietis var zaudēt erekciju. Ja jūs domājat, ka jūsu kavalieris izpētīs jūs līdz visiem sīkumiem, piesienoties vērtēs formas pilnīgumu, tad tā vairāk nedomājiet.

Vīriešiem ir citas domas: viņus satrauc brīža fizika. Tieši tāpēc pašā atbildīgākajā brīdī puiši labprāt vērš acu skatienu uz pašu interesantāko. Jā, jā, tieši tur. Un, ja jūs nedosiet iespēju viņam palūkoties uz sevi, nešaubieties: puisis aizvērs acis un iedomāsies par Andželīnu Džoliju vai kaut kādu izdomātu Lielisko Mīlnieci, turklāt pašos drosmīgākajos rakursos un makrofotogrāfijas režīmā.

Saprāta balss: «Es saprotu, ka nav daudz tādu meiteņu, kuras būtu pilnībā apmierinātas ar savu figūru. Taču nav jēgas ieslīgt kompleksos par sava ķermeņa daļām, ja jau reiz mēs visi esam veidoti pēc vienas līdzības?!» Aivars, 32 gadi.

Likums № 6. Dažreiz nodarboties ar seksu, nevis ar mīlēšanos

Vīriešu slinkuma nozīmi ir grūti pārvērtēt. Nē, lielākoties viņi savā būtībā ir atbildīgi un nopietni puiši, kuri saprot, ko sievietēm vajag: aromātiskas sveces, zīda veļu, 20 minūtes kunilingusa un prasmīgu G punkta stimulāciju. Bet dažreiz viņiem gribas aiziet no atbildības. Tas ir, nodarboties nevis ar mīlēšanos, bet seksu. Tādu primitīvu zooloģisku seksu.

Lieliskā Mīlniece izprot vīriešu egoistiskās vajadzības un laiku pa laikam ļauj sevi izmantot kā seksa trenažieri. Vēl vairāk – Lieliskā Mīlniece novērtēs spontanitāti un nekurnēs, ka lifts nav piemērotākā vieta un vispār viņai vajag pirms tam ieiet dušā. Ja var ticēt vīriešiem, tad tādos brīžos viņu apmierināšanās no paša seksa notiek, pamatojoties uz savas vīrišķības apzināšanās rēķina: «Es esmu vīrietis! Es esmu spalvains, rupjš, ātri piegāju un ātri paņēmu». Mums vajag pateikties kavalieriem par civilizēto pieeju, jo vairākus gadsimtus atpakaļ kopošanās akts notika pēc sitiena ar koku pa galvu.

Saprāta balss: «Tik ļoti dažreiz gribas sajusties kā pirmatnējām cilvēkam. Un jauki, ja sieviete ļauj izpausties instinktiem». Sandis, 29 gadi.

Publicēts sadarbībā ar kleoo.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV