Ceturtdiena, 22.Oktobris 2020. » Vārdadienas svin: Irīda, Īrisa;

Deniss Paškevičs Cēsīs atklās lekciju ciklu par mūzikas biznesu

EasyGet.lv, 09.12.2011. 12:07 | komentāri (1)

Projekta „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" ietvaros Mākslas Izglītības centrs „Trīs krāsas" piedāvās semināru, kuru mērķis ir palīdzēt radošo profesiju pārstāvjiem uzlabot savas zināšanas un prasmes jomās, kas skar tēmas, kas būtiskas ikvienam māksliniekam: Kā pelnīt, saglabājot savu mākslinieka identitāti? Kā sadarboties ar medijiem un popularizēt savu mākslu? Kā izmatot sociālos tīklus savās interesēs?

Semināru ciklu 13. decembrī plkst 11:00 Cēsu pilī ar lekciju „Mākslinieks un pārmaiņas" atklās mūziķis Deniss Paškevičs, informē Dace Vasermane.

Deniss Paškevics ir aktīvi muzicējošs džeza mūziķis, kas veiksmīgi muzicē Latvijā un ārvalstīs, viens no pirmās džeza mūzikas izdevniecības Latvijā dibinātājiem un mūzikas producents, vada privāto džeza skolu „Peforming Art School". Seminārā Paškevičs dalīsies savā pieredzē un zināšanās par kultūras menedžmentu un mākslinieka iespējām un veidiem, kā reklamēt sevi un savu darbu un mērķtiecīgi attīstīt savu karjeru. Denisa sasniegumi ir labs piemērs, kā gūt panākumus un sasniegt mērķus.

Projektu „Mākslinieki un radošie uzņēmēji reģionālai attīstībai" īsteno pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" sadarbībā ar Mākslas izglītības centru „Trīs krāsas" un Tartu „Radošās industrijas centru". Projekts tiek īstenots ar Igaunijas-Latvijas programmas atbalstu.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV