Svētdiena, 26.Jūnijs 2022. » Vārdadienas svin: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis;

Par Sievišķīgāko mājsaimnieci kļūst jaunā māmiņa no Jelgavas

Easyget.lv, 24.03.2014. 15:28

Sestdien, 22. martā, tirdzniecības centrā Spice Home notika ikgadējā Mājsaimnieču olimpiāde, kas pulcēja teju 150 šarmantas un iznesīgas dāmas. Titulu Sievišķīgākā mājsaimniece ieguva jaunā māmiņa no Jelgavas Elīna Briģe.
Par Sievišķīgāko mājsaimnieci kļūst jaunā māmiņa no Jelgavas

Galerijas:

Lai pretendētu uz galveno balvu, olimpiādes dalībniecēm divu stundu laikā pēc iespējas labāk bija jāpaveic astoņi veikalu un sadarbības partneru sagatavotie pārbaudījumi. Turklāt nevis vienkārši jāpaveic, bet jādara to šarmanti un iznesīgi, jo vērīga žūrija vērtēja pretendentes dažādās nominācijās un apbalvoja atbilstošākās.

Dāmas uzdevumu veikšanā iedrošināja un uzraudzīja atraktīvi kungi - pavārs Mārtiņš Sirmais, itāļu izcelsmes mūziķis Roberto Meloni, aktieris un režisors Intars Rešetins, kā arī slavenu dāmu plejāde – daiļā dzimuma žūrijas pārstāves: aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone, Māmiņu Kluba vadītāja un TV personība Kristīne Virsnīte, interjera dizainere Zane Skalberga, mamma, gardēde un TV seja Gundega Skudriņa un t/c Spice vadītāja Iveta Lāce. Savukārt Olimpiādi vadīja kolorīts pāris - supermamma Liene Bērziņa un jaunais tētis Māris Grigalis.

Pasākuma galveno balvu – 500 eiro vērtu American Express Gold® karti pirkumiem Spice Home kopā ar interjera dizaineri Zani Skalbergu un titulu Sievišķīgākā mājsaimniece 2014 ieguva Elīna Briģe. Pēc balvas iegūšanas Elīna nespēja valdīt prieku un dalījās iespaidos: „Pasākumam pieteicos dienā, kad tas tika izsludināts. Vēlējos sestdienu pavadīt interesantā noskaņā, bet tai brīdī nekādi nevarēju iedomāties, ka iegūšu galveno balvu... Pasākuma laikā mani atbalstīja astoņus mēnešus vecais dēlēns Rolands, kurš braši turēja līdzi. Uzvara bija negaidīta, bet, protams, patīkama. Tas bija šoka moments, mani pārņēma prieks un satraukums, lūpas trīcēja, pasmaidīt nevarēju - galu galā tituls šogad ir mans! Paldies par šo burvīgo iespēju izrauties no ikdienas dzīves un nokļūt tik fantastiskā, prieka, emociju un balvu pilnā pasākumā. Dāmas, mēs visas esam uzvarētājas!”

Spice Home simpātiju balvu ieguva Iveta Safranoviča. Veikala Jysk Gudrās pircējas balvu ieguva Arta Pavlovska. Par Rito Fotogēniskāko mājsaimnieci tika atzīta Elīna Tāre. Nominācijā Deserta meistare uzvarēja un balvā Rasa produktu grozu saņēma Laima Kubliņa. Nominācijā Odziņa un balvā Douglas produktus ieguva Liene Āriņa. Par Alandeko un Monton Modīgāko mājsaimnieci tika atzīta Agnese Skovronska. Nominācijā Veiksminiece uzvarēja Irina Hortjunova-Ežerskite, iegūstot dāvanas no Dobeles Dzirnavnieka un Nakts mēbelēm. Par Virtuves mākslinieci tika atzīta Inese Beļtjukova iegūstot balvas no Iecavnieka un Otilie Home. Enerģiskās mājsaimniece titulu ieguva un ķerru pilnu ar Dasukker cukuru saņēma Dace Kalniņa.

Mājsaimnieču olimpiāde nav sacensības, bet gan svētki visai ģimenei. Aktivitātes, balvas un pārsteigumi gaidīja ne tikai olimpiādes dalībnieces, bet arī viņu līdzjutējus – vīrus, bērnus un citus ģimenes locekļus.

Foto: Mājsaimnieču olimpiāde 2014. Foto (c) Ilmārs Znotiņš

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV