Pirmdiena, 19.Oktobris 2020. » Vārdadienas svin: Drosma, Drosmis, Elīna;

Pasākumi

12
Aprīlis
Sestdiena
12:00

Vija Celmiņa. Dubultā realitāte

Mākslas muzejs Rīgas Birža
Doma laukums 6, Rīga

No 12.aprīļa līdz 22.jūnijam Mākslas muzejā „Rīgas Birža” būs skatāma Vijas Celmiņas personālizstāde "Dubultā realitāte".  

Mākslinieces darbības jomas ir glezniecība, grafīta un ogles zīmējumi, viņa darinājusi dažādu tehniku grafikas, veido arī skulptūras un  instalācijas.

V.Celmiņa visā pasaulē guvusi ievērību ar jūras, tuksneša, zvaigžņotas debess un zirnekļa tīmekļa gleznām, zīmējumiem grafīta un ogles tehnikās. 

Vijas Celmiņas darbi atrodas nozīmīgākajās mūsdienu mākslas kolekcijās pasaulē – Mūsdienu mākslas muzejā Ņujorkā, Metropolitēna mākslas muzejā, Pompidū mākslas centrā Parīzē, Nacionālajā Teita galerijā Londonā u.c.

Galvenās kolekcijas, no kurām būs veidota izstāde „Dubultā realitāte” ir Modernās Mākslas muzejs Ņujorkā, Nacionālā mākslas galerija Vašingtonā, ASV vēstniecība Latvijā, McKee galerija, Frankfurtes pie Mainas Modernās Mākslas muzejs, Kartjē Mūsdienu mākslas centrs Parīzē, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un pašas mākslinieces Vijas Celmiņas mākslas darbu kolekcija. 

13.aprīlī apmeklētājiem Mākslas muzejā „Rīgas birža” būs iespēja „Svētdienas sarunu muzejā” ietvaros tikties ar mākslinieci Viju Celmiņu. 

Norises laiks: 12.04.2014. 12:00 - 22.06.2014. 12:00

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV