Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Autors: Juris Zariņš 1 no 4
Par galeriju
Svētdien, 7.oktobrī Madonas rajonā norisinājās rallija „Latvija 2007” otrā diena (PS 7-11). Pēc neoficiāliem rezultātiem RLV kopvērtējumā nepārspēts palika Jari Ketomaa, divkārtējais Somijas čempions, kopumā no visiem vienpadsmit posmiem uzvarēja sešos. Trīs posmos pirmo vietu ieguva Somijas vicečempions Juha Salo, bet divos posmos kā pirmais finišēja Jānis Vorobjovs, kurš kopīgi ar stūrmani Gunti Ervaldu, noslēdzoties rallija čempionāta pēdējam posmam, kopvērtējumā izcīnīja Latvijas čempiona titulu. lasīt vairāk »