Piektdiena, 28.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Skaidrīte, Justs, Skaidra;

Mākslas darbinieku nams aicina noskatīties Leldes Stumbres lugu „Kuģītis miglā”

Diāna Āboliņa, 20.03.2009. 11:07

3. aprīlī plkst.19:00 Mākslas darbinieku namā izrādīs Leldes Stumbres lugu „Kuģītis miglā”.
Mākslas darbinieku nams aicina noskatīties Leldes Stumbres lugu „Kuģītis miglā”

„Šis kuģis... tas man atgādina tūkstoš un vienas nakts pasaku... Un uz tā taču ir arī princis."
/Lelde Stumbre/

Krāšņums, pacilātība un vēlme skaisti pavadīt piecas dienas uz kuģa noved pie briesmīgas traģēdijas. Paralēli izklaidēm un atpūtai tiek būvētas „sapņu pilis”, kas ar katru brīdi tiek papildinātas un cilvēku vieglprātība traucē paredzēt pie kā tas viss novedīs. Lai arī luga rakstīta pirms divdesmit gadiem, tā runā par problēmām, kuras ir aktuālas vienmēr- nauda, mīlestība, vientulība, ilūzijas.

Izrādē piedalās Latvijas Kultūras koledžas studenti, absolventi, kā arī tie, kuri vienkārši mīl teātri: Randa Medne, Mārīte Mazlovska, Uģis Točs, Matīss Haritonovs, Nauris Brikmanis. 

Izrādes režisore Antra Austriņa ir Latvijas Kultūras koledžas absolvente, kas izrādi „Kuģītis miglā” veidoja kā savu kursa darbu. Šī izrāde piedalījās festivālā Rīga spēlē teātri 2009.

Biļešu cena 3.00 Ls (iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu Servisa kasēs un internetā, kā arī pirms izrādes Mākslas darbinieku namā)

Interviju ar izrādes režisori Antru Austriņu un aktieriem būs iespējams noklausīties radio NABA raidījumā „Studenta pietura” 30. martā 16:00.

Papildus informācija Mākslas darbinieku nama mājas lapā – www.mdn.lv vai pa telefonu - 67216765

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV