Svētdiena, 20.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Teātrim “Hamlets” izveidota jauna mājaslapa

Teātris-klubs “Hamlets”, 27.04.2009. 13:36 | komentāri (1)

Latvijas nopelniem bagātā aktiera Rolanda Zagorska vadītais teātris-klubs “Hamlets” ticis pie jaunas mājaslapas www.hamlets.lv – jauns ir arī dizains, taču pirmajā vietā tiek likta kardināla lapas funkcionalitātes maiņa. No šī brīža par jaunumiem “Hamleta” pasaulē sabiedrībai ziņos kluba blogotāji.

Jaunās mājaslapas pamatā ir blogs, kurā tiks publicēta gan teātra afiša, gan atsauksmes un fotogrāfijas no dažādiem kluba pasākumiem. Tāpat radīta iespēja pierakstīties uz automātiska paziņojuma saņemšanu e-pastā par katru jaunumu lapā, kā arī sekot ziņu dinamikai, izmantojot RSS plūsmas.

Teātra-kluba “Hamlets” pastāvēšanā šis ir jau vienpadsmitais gads, un tajā joprojām notiek visdažādākie pasākumi, sākot ar lugu iestudējumu izrādēm un beidzot ar privātām ballītēm. Kluba apmeklētāji visvairāk gan iecienījuši trešdienas vakarus, kad notiek jauniešu teātra improvizācijas studijas izrādes. Teātris “Hamlets” ik gadu aicina jauniešus darboties teātra studijā, kuras pasniedzēji ir kompetenti latviešu teātra mākslinieki, kā arī iesaistīties improvizācijas teātra darbībā.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV