Piektdiena, 18.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Liesma, Elita, Alita;

Mākslas darbinieku namā notiks izrāde „Spoku pils Zviedrijā”

Mākslas darbinieku nams, 29.04.2009. 16:56 | komentāri (1)

Mākslas darbinieku namā 8. maijā 19:00 viesosies Jelgavas rajona Ozolnieku novada amatierteātris, Rīgas skatītāju vērtējumam nodod psiholoģiski smalkās, niansētās, brīžiem eksaltētās un paradoksu pilnās franču rakstnieces Fransuāzas Sagānas lugas „Spoku pils Zviedrijā” (oriģinālā „Chateau en Suede”, tulkojusi Dagnija Dreika) iestudējumu.
Mākslas darbinieku namā  notiks izrāde „Spoku pils Zviedrijā”

„Spoku pils Zviedrijā” nav komēdija, kā sākotnēji tas var likties (pat ar melnā humora pieskaņu), bet tajā ir aizraujošs sižets (vietām neatpaliekot no detektīvžanra), sarežģītas savstarpējās varoņu attiecības un gaišas skumjas, kas pavada ikkatru Fransuāzas Sagānas darbu, smeldze, paslēpta aiz ārējas klaunādes.

Dažkārt Fransuāzai Sagānai tīk pārcelt darbības vietu no sev tuvās Francijas uz kādu citu valsti. Šoreiz tā ir Zviedrija, bet tas nebūt nenozīmē, ka darbojošās personas būtu kā īpaši zviedriskas, nebūt nē. Tā būs Zviedrija franču skatījumā un latviešu iestudējumā, atspoguļojot, ko kurš par kuru domājam un kādu cits citu redzam. Un aiz šī paradoksa – gaišās skumjas, ka visi mīlam vienādi un visi vēlamies būt mīlēti.

Biļetes uz izrādi var iegādāties Mākslas darbinieku namā, kā arī Biļešu servisa kasēs un internetā.

Papildus informācija Mākslas darbinieku nama mājas lapā www.mdn.lv un pa telefonu 67216765

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV