Piektdiena, 18.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Liesma, Elita, Alita;

Iestudējums „Stacija” – Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē

Anda Birkenberga, 29.04.2009. 18:32

Otrdien, 5. maijā, pulksten 18:00 Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē, skatītāju vērtējumam tiks izrādīta Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studijas izrāde „Stacija”, režisors Juris Ločemelis. Visi mīļi aicināti!
Iestudējums „Stacija” – Liepājas dzelzceļa stacijas uzgaidāmajā zālē

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra (TMKC) Jauniešu teātra studija savā darbības laikā ir īstenojusi jau vairākus projektus, piemēram: H.Paukšs „Baltā jahta”, kas ir „Gada izrāde 2003” laureāte, J.Ločmelis „Zaķis un viņa draugi” – piedalījusies dažādos festivālos Latvijā un Lietuvā, L. Stumbre „Kuģītis miglā” un citas.

Šoreiz, lai atspoguļotu studijas dalībnieku prasmes aktiermeistarībā, kuras jauniešiem sniedz Liepājas teātra aktrise Anita Kvāla un skatuves stājā un kustībā - pedagoģe Dace Doroškeviča, režisors un studijas vadītājs Juris Ločmelis vēlas iepazīstināt skatītājus ar improvizācijas izrādi „Stacija”. Iestudējumam nav autora, tas ir pašu studijas jauniešu kopdarbs, kas atspoguļo viņu pasaules redzējumu un fantāzijas lidojumu, radot dažādus dzīvesstāstus – dažkārt neordinārus un satriecošus, bet tie visi ir par mums, cilvēkiem visapkārt, par vēlmi dzīvot labāk, mīlēt un tikt saprastiem. Jauniešu sniegumu krāšņāku padarīs kostīmu mākslinieces Daces Lankas darinātie kostīmi.

Izrādes režisors Juris Ločemelis pastāstīja, ka šis iestudējums uzskatāms par improvizācijas izrādi, jo stāsti, saglabājot savu uzbūves „skeletu”, katrā izrādē var mainīties, balstoties uz apkārtējo atmosfēru.

Izrāde „Stacija” skatītāju vērtējumam tiks izrādīta otrdien, 5. maijā, pulksten 18:00 Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš” Liepājas stacijas uzgaidāmajā zālē - tēmas adekvātajā vidē. Šo ideju atbalstīja Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļš”, kura šogad atzīmē arī savu deviņdesmit gadi, Liepājas dzelzceļa stacijas priekšnieks Jurijs Stukovs.

Izrādes mērķis ir iepazīstināt skatītājus ar amatierteātra mākslu, ļaujot kaut uz brīdi ikvienam sajusties savādāk - vienlaicīgi esot stacijas apmeklētājam un skatītājam.


Izrādes draugi:

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūras pārvalde”
Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centrs
Sporta deju klubs „AURA”

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV