Piektdiena, 25.Jūnijs 2021. » Vārdadienas svin: Maiga, Milija;

Notiks grāmatas “Gunta Ulmaņa vertikāle” atvēršanas svētki

Līga Loļa, 08.05.2009. 15:11

Apgāds “Jumava” un Guntis Ulmanis aicina uz grāmatas “Gunta Ulmaņa vertikāle” prezentāciju, kas notiks 2009. gada 14. maijā plkst. 17.00 Kara muzeja telpās.

Prezentācijā runu teiks arhibīskaps Jānis Vanags un akadēmiķis Jānis Stradiņš, apgāda “Jumava” prezidents Juris Visockis, kā arī grāmatas autors Jānis Ūdris un pirmais atjaunotās Latvijas prezidents Guntis Ulmanis. Savu klātbūtni pasākumā apliecinājuši vairāku valstu vēstnieki, daudzas sabiedrībā un politikā pazīstamas personas – G. Ulmaņa draugi un kolēģi.

Grāmata “Gunta Ulmaņa vertikāle” atklāj plašāk nezināmas pirmā atjaunotās Latvijas Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa dzīves epizodes – ceļu no bērnības izsūtījuma Sibīrijā līdz Rīgas pilij, kā arī varas tehnoloģiju un politiskās dzīves aizkulises. Stāstījums lasītājam ļaus izstaigāt svešām acīm slēgtās “Ezerkleišas” pie Valguma ezera, kā arī uzzināt Gunta Ulmaņa domas par mūsdienu Latvijas politiķiem, ģimenes vērtībām un Dieva klātbūtni mūsu dzīvē.

Šī ir grāmata, ko rakstījusi pati dzīve, – manuskripta tapšanas laikā Guntis Ulmanis pauda savu viedokli par Krievijas agresiju Gruzijā un pēc 69. dzimšanas dienas gatavojās uzkāpt vienā no Himalaju smailēm – otrā augstākajā savas dzīves virsotnē.
    


Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV