Otrdiena, 25.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Alma, Annemarija;

Izdotas grāmatas, kā kontrolēt kaitīgos ieradumus

Pēteris Jankavs, 19.05.2009. 13:51

Ar zīmolu “ARKA” apgāds "Atēna" laidis klajā divas Alena Karra grāmatas — "Kā viegli kontrolēt alkohola lietošanu" un "Kā viegli nomest lieko svaru". No angļu valodas tās tulkojusi Astrīda Vucāne.
Izdotas grāmatas, kā kontrolēt kaitīgos ieradumus

Grāmatā "Kā viegli kontrolēt alkohola lietošanu" A. Karrs savu kardinālo metodi piemēro alkohola lietošanai un piedāvā pārsteidzoši jaunu skatījumu uz to, kāpēc mēs lietojam alkoholu un kā izbēgt no “alkohola slazda”.

Soli pa solim, pārsteidzoši skaidri un vienkārši A. Karrs izkliedē visus maldus, kas ieskauj alkoholu un kas domu par dzīvi bez alkohola var padarīt šķietami neiespējamu. Viņš atklāj, ka, tiklīdz atkāpjamies no visām iedomātajām alkohola radītajām baudām un saprotam — esam apmuļķoti un ticam, ka alkohols mums dod patiesus labumus, mēs varam vadīt dzīvi, neizjūtot nekādu vēlmi vai nepieciešamību pēc alkohola.

Grāmata "Kā viegli kontrolēt alkohola lietošanu" iezīmē pagriezienu mūsu izpratnē par to, kāpēc alkoholam pār mūsu sabiedrību ir tāda vara, un piedāvā risinājumu ikvienam, kurš patiesi vēlas tikt galā problēmu, kas izposta dzīvi, sagrauj ģimeni, palielina noziedzību un rada pasaules valstu tautsaimniecībām miljardiem lielu zaudējumu.

Grāmatā "Kā viegli nomest lieko svaru" A. Karrs savu loģisko, saprātīgo metodi piemēro ēšanai. Nav nekā tāda, ko drīkst vai nedrīkst darīt, ir tikai principi, kas jāievēro, lai ēstu veselīgāk, iegūtu lielāku labsajūtu un novājētu neatgriezeniski. Tā ir  novājēšana bez diētām, gribasspēka un kaloriju skaitīšanas. Alena Karra ēšanas plāns ļauj jums gūt no ēšanas prieku, izbaudīt ēdienu garšu un novājēt. Ir iespējams ēst savu iecienītāko ēdienu, sekot saviem dabiskajiem instinktiem, neizjust vainu un nožēlu, izbaudīt svaigu produktu garšu, tikt galā ar gremošanas slimībām, izmainīt savu garšas sajūtu, ļaut ēstgribai sevi vadīt!

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV