Otrdiena, 25.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Alma, Annemarija;

Notiks grāmatas "Vārds klusumā. Kristīgās meditācijas rokasgrāmatas" atvēršanas svētki

Apgāda Zvaigzne ABC Reklāmas un mārketinga daļa., 18.06.2009. 16:45

Pirmdien, 29.jūnijā, plkst. 16.00 Zvaigzne ABC grāmatnīcā Rīgā, K. Valdemāra ielā 6 notiks izcilā domātāja un mistiķa, benediktiešu mūka Džona Meina grāmatas "Vārds klusumā" atvēršanas svētki. Pasākumā piedalīsies Pasaules Kristīgās meditācijas kopienas vadītājs Lorenss Frīmens no Lielbritānijas un mācītājs Juris Rubenis.

Grāmata "Vārds klusumā" pieder pie mūsdienu kristīgās kontemplatīvās literatūras klasikas. Tajā mūsdienīgi, skaidri teoloģiski argumentēti, kā arī balstoties uz personisko pieredzi, izklāstīts svarīgākais par kontemplatīvo (jeb kluso) meditāciju.

Džons Meins (1926-1982) – viena no lielajām mūsu laikmeta zīmēm kristietībā – mudina no jauna atklāt garīgās dzīves dziļuma dimensiju. Viņa dzīve un darbi atgādina, ka kristietība nav ideoloģija, morāles mācība vai pareizi sistematizētu spriedumu kopums par Dievu. Nē, tas ir aizraujošs un noslēpumains dvēseles ceļš pie Visaugstākā. Tās ir dinamiskas attiecības. Tā ir sastapšanās ar dzīvu realitāti, kas maina mūsu dzīvi. Tas ir ceļš no trokšņa, nemiera, sašķeltības un sekluma uz klusumu, mieru, viengabalainību un dziļumu.

Džona Meina grāmatu "Vārds klusumā" no angļu valodas tulkojis Kārlis Žols, izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

Papildu informācija:
www.zvaigzne.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV