Sestdiena, 11.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Svens, Leonora;

Sākas Ventspils 2009. gada fotoattēlu konkurss

Ventspils Tūrisma informācijas centrs, 13.07.2009. 17:38

Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs izsludina Ventspils 2009. gada fotoattēlu konkursu, kur aicina piedalīties gan profesionālus fotogrāfus, gan amatierus. Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas 2010. gada tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 30 fotoattēlus. Iesniegtajiem fotoattēliem ir jāraksturo Ventspils ekonomiskās, sabiedriskās aktivitātes, kā arī Ventspils kultūrvēsturiskie objekti, pilsētvide, tūrisma un atpūtas objekti, kultūras un sporta pasākumi pilsētā, Ventspils iedzīvotāji ikdienā un svētkos. Konkursa komisija atlasīs 40 labākos fotoattēlus, kas šī gada rudenī būs apskatāmi fotoizstādē Ventspilī. Konkursa komisija ar savu balsojumu noteiks arī pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus, kuri fotoizstādes atklāšanā saņems atzinības rakstus un Ventspils pilsētas domes sarūpētas naudas balvas. Konkursā atlasītos fotoattēlus varēs novērtēt arī portāla www.ventspils.lv apmeklētāji, balsojot par interesantāko, kā autors saņems speciālu balvu.

Piedāvājumi fotokonkursam iesniedzami līdz 2009. gada 11. septembrim plkst. 17:00 Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6. Konkursa nolikumu var saņemt Ventspils pilsētas Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6, katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, kā arī Ventspils portālā www.ventspils.lv un www.tourism.ventspils.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV