Trešdiena, 15.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons;

Noslēdzies FotoAkadēmijas rīkotais konkurss Muzeju nakts ietvaros

Inese Katrīna Zača, 14.06.2010. 12:51

Lai iemūžinātu akciju „Muzeju nakts 2010", FotoAkadēmija izsludināja konkursu par labāko reportāžas fotogrāfiju „Muzeju nakts 2010". Balvā paredzēta dāvanu karte no FotoAkadēmijas 100 LVL vērtībā, kā arī simpātiju balva no Muzeju nakts organizatoriem.
Noslēdzies FotoAkadēmijas rīkotais konkurss Muzeju nakts ietvaros

Par spīti lietum visa vakara garumā, konkursa dalībnieki ir veiksmīgi iemūžinājuši Muzeju nakts dažādos pasākumus. Fotogrāfiju autori savos darbos ir centušies parādīt savu īpašo skatījumu uz notikumiem šajā naktī, kā arī dažādo vietu īpašo starojumu.

Konkursa darbus vērtēja FotoAkadēmijas pasniedzēji un fotogrāfi – Māris Kundziņš un Dainis Matisons. FotoAkadēmijas dāvanu karti saņem Raivis Caucis un Muzeju nakts organizatoru balvu saņem Ēriks Pozemkovskis.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 10 cilvēki.

Plašāka informācija par FotoAkadēmiju: www.fotoakademija.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV