Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

Jau rīt notiks atkalredzēšanās ar seriāla "Prāts vai instinkts" varoņiem

Signe Znotiņa, 18.08.2010. 10:51 | komentāri (1)

Jau sākot no rītdienas, 19.augusta, katru ceturtdienas vakaru pulksten 21.55, LTV1 ēterā būs unikāla iespēja redzēt režisores Žaklīnas Cinovskas seriāla "Prāts vai instinkts" pirmās sezonas atkārtojumu.
Jau rīt notiks atkalredzēšanās ar seriāla "Prāts vai instinkts" varoņiem

"Esmu gandarīta, ka seriāla cienītājiem būs iespēja vēlreiz satikt iemīļotās varones - piecas dzīvespriecīgas un azartiskas rīdzinieces, kuru piedzīvojumiem LTV1 varēsim sekot līdzi nākamo 10 nedēļu garumā.

Uzskatu, ka Latvijas kino industrijā šis seriāls ir unikāls ne tikai ar pārstāvēto žanru, bet arī ar filmēšanas vidi - skaistām mūsu metropoles Rīgas ainavām, kuras atzinīgi novērtējuši kolēģi arī no citām valstīm. Tāpat šis ir vienīgais pašmāju seriāls, kuram piesaistīti arī Krievijas aktieri, tādā veidā seriālu padarot interesantu daudz plašākai auditorijai," gandarījumu pauž Žaklīna Cinovska, seriāla "Prāts vai instinkts" producente un režisore.

Seriāla "Prāts vai instinkts" pirmās sezonas 10 sērijas atgādinās interesantus notikumus piecu šarmanto rīdzinieču - Zanes, Valērijas, Terēzes, Emīlijas un Laumas - dzīvēs.

Seriāls "Prāts vai instinkts" pirmizrādi piedzīvoja 2006. gada novembrī. Galvenās lomas atveidojušas aktrises Evija Kromule-Skulte (Zane), Santa Didžus (Valērija), Ieva Aleksandrova-Eklone (Terēzes), Milena Gulbe (Emīlija) un Terēze Lasmane (Lauma).

Arī pārējās lomas seriālā atveido sabiedrībā iemīļoti aktieri, tajā skaitā Mārtiņš Vilsons, Artis Robežnieks, Guntis Skrastiņs, Ivars Puga, Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska un Normunds Laizāns uc.

Seriāla "Prāts vai instinkts" I sezonas promo-video varat aplūkot šeit: http://www.rigapictures.lv/prats1_lv.html

Rudenī - "Prāts vai instinkts" otrā sezona

Jau šogad seriāla cienītāji varēs sekot līdzi seriāla otrās sezonas 13 sērijām. Interesantu pavērsienu skatītājiem sagādās Krievijas kinozvaigznes - Dmitrijs Haratjans un Jevgenijs Sidihins.

Par seriālu "Prāts vai instinkts"

Režisores Žaklīnas Cinovskas veidotais seriāls "Prāts vai instinkts" ir pirmais un līdz šim vienīgais šāda veida seriāls televizijas filmu industrijā Latvijā.

Seriāls ir par piecām jaunām, atraktīvām sievietēm un viņu likteņiem, par attiecībām ar vīriešiem un kopumā par cilvēku attiecībām. Katrā sērijā epizodes ir ņemtas iz dzīves.

Seriāla "Prāts vai instinkts" pirmā daļa iemantoja popularitāti ne vien Latvijas, bet arī Krievijas skatītāju vidū, galvenokārt pateicoties aktiera Dmitrija Haratjana dalībai. Tādēļ jaunajā sezonā seriāla producente un režisore Žaklīna Cinovska piesaistījusi jau divas Krievijas kinozvaigznes - Dmitriju Haratjanu un Jevgeniju Sidihinu. Dmitrija Haratjana Krievijā populārs kļuva ar filmu "Uz priekšu, gardemarini!", savukārt Jevgenijs Sidihins popularitāti iemantoja ar filmu "Noziedzīgā Pēterburga".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV