Pirmdiena, 02.Augusts 2021. » Vārdadienas svin: Stefans, Normunds;

Piedalies konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!”

Rita Jakovļeva, 04.10.2010. 09:33

Dabas aizsardzības pārvalde aicina – izzini dabu un dalies ar saviem iespaidiem un novērojumiem – piedalies radošo darbu konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!". Konkursa devīze - „Ieraugi, pastāsti un dzīvo līdzi dabai!". Līdz 31.oktobrim rit konkursa pēdējais posms, kurā iesniedzami darbi par rudens tēmu.
Piedalies konkursā „Dabas daudzveidības mirkļi!”

Ja arī Tev ir vēlme padalīties ar apkārt novēroto skaisto un unikālo dabā, sevišķi rudenī, kad dabā samanāmas visdažādāko krāsu gammas – raksti, fotografē un sūti savus iespaidus mums! Raksti par visu, kas redzams dabā – putniem, dzīvniekiem, dabas parādībām, apskates vietām, ainavām, akmeņiem, smilšakmens iežiem, alām, avotiem, upēm, ezeriem, pazīstamām un svešākām augu un koku sugām un citām daudzveidīgās dabas izpausmēm.

Konkurss norisinās divās vecuma grupās – jauniešu un pieaugušo. Labāko darbu autori saņems dažādas balvas no konkursa atbalstītājiem. Plašāka informācija par konkursu - Dabas aizsardzības pārvaldes mājas lapas www.daba.gov.lv sadaļā „aktualitātes" - http://www.daba.gov.lv/public/lat/aktualitates/radoso_darbu_konkurss/

Konkurss tiek rīkots 2010. - Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības gada pasākumu ietvaros. Konkursu atbalsta UNESCO, Vides ministrija, Latvijas Dabas fonds, Latvijas Dabas muzejs, Gaujas NP Fonds, muzejs „Andrupenes lauku sēta".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV