Piektdiena, 05.Jūnijs 2020. » Vārdadienas svin: Margots, Igors, Ingvars;

LTV7 ēterā būs piemiņas pēcpusdiena Mārtiņam Freimanim

Ieviņa Ancena, 28.01.2011. 19:11

Godinot kolēģa un drauga Mārtiņa Freimaņa piemiņu, tieši viņa bēru dienā – ceturtdien, 3. februārī, LTV7 programmā būs īpaša piemiņas pēcpusdiena.
LTV7 ēterā būs piemiņas pēcpusdiena Mārtiņam Freimanim

Plkst. 16:40 raidījuma „SeMS" veidotāji piedāvā noskatīties videofilmu „Tu esi mans draugs. Mārtiņš Freimanis." Tās emocionālo tonalitāti vislabāk raksturo viņa paša rakstītais: Ielās aizskan mūsu vārdi / Lejup lido putnu sapņi, / Un pa iestaigātu ceļu / Klusiem soļiem aiziet kāds.

Plkst. 17:20 sāksies grupas „Tumsa" 2008. gadā ierakstītais lielkoncerts. Tas bija ilgi gaidīts un rūpīgi gatavots projekts, kas reizē bija arī grupas albuma "Suns" dziesmu pirmatskaņojums. Kopā ar "Tumsu" vispopulārākās grupas dziesmas šeit izpilda Olga, Ella, Aisha, Aleksandra Kurusova, Jenny May, Valters & Kaža, kā arī pati albuma vaininiece - Mārtiņa Freimaņa sunīte Pepe.

Koncerts bija, ir un būs aizraujošs ceļojums "Tumsas" vispopulārākajās radio un TV dziesmās, kā arī pasaules mēroga hītos.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV