Pirmdiena, 02.Augusts 2021. » Vārdadienas svin: Stefans, Normunds;

Liepājas Kultūras pārvalde izsludina projektu konkursu

Krista Kalnarāja, 31.01.2011. 16:29

Liepājas Kultūras pārvalde līdz šī gada 28. februārim izsludinājusi projektu konkursu, kurā organizācijas var iesniegt pieteikumus kultūras aktivitātēm, kas Liepājā tiks realizētas laika posmā no 2011. gada 1. aprīļa līdz 31. decembrim. Šogad projektu konkursa ietvaros tiks sadalīts 15 000 latu liels līdzfinansējums.
Liepājas Kultūras pārvalde izsludina projektu konkursu

Katru gadu Liepājas Kultūras pārvaldes projektu konkursa nolikums tiek mainīts, nosakot jaunas un Liepājai aktuālas konkursa prioritātes. Šogad projektu konkursa prioritāte ir kvalitatīvi brīvdabas pasākumi (priekšroka tiks dota bezmaksas pasākumiem), kas vērsti uz kvalitatīvu piedāvājumu liepājniekiem brīvā laika pavadīšanai, vērsti uz tūristu piesaisti Liepājai, kas veiksmīgi iekļaujas Liepājas pilsētvidē (parki, skvēri, laukumi un citas norises vietas).

Līdzfinansējums, kas tiek prasīts vienam projektam nedrīkst būt mazāks par 50 latiem, bet maksimālā summa, ko komisija var piešķirt viena projekta realizēšanai, ir 2000 lati. Piešķirtais līdzfinansējums nevar būt lielāks par 50% no visa projekta izmaksām.

Detalizēta informācija par projektu konkursu ir pieejama mājas lapā: www.liepajaskultura.lv sadaļā „projekti". Mājas lapā pieejamas arī projektu pieteikumu veidlapas un tāmes paraugs.

Projektu konkursā nevar piedalīties organizācijas, kas nav nokārtojušas saistības ar Liepājas Kultūras pārvaldi.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV