Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

FotoAkadēmija izsludina fotogrāfiju konkursu "Kaimiņattiecības"

Inese Katrīna Zača, 11.04.2011. 15:43

Šogad jau septīto reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Muzeju nakts. Tās tēma ir „Kaimiņi". FotoAkadēmija pasākuma ietvaros izsludina fotogrāfiju konkursu „Kaimiņattiecības".

Konkursā drīkst piedalīties ikviens interesents. Konkursa tēmas "Kaimiņattiecības" atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē. Iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs 3 fotogrāfi - FotoAkadēmijas pasniedzēji. Interesantākās fotogrāfijas tiks demonstrētas FotoAkadēmijā Muzeju nakts ietvaros 2011. gada 14. maijā. Balvā dāvanu karte no FotoAkadēmijas 100 LVL vērtībā.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:
- līdz 2011. gada 2. maijam iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu foto@fotoakademija.lv;
- atcerēties, ka katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas;
- būt gatavam/-ai nodot darbu elektroniskās versijas „Muzeju nakts 2011" organizatoru rīcībā un atļaut darbus publicēt, norādot darba autoru.

Konkursa rezultāti būs zināmi 2011. gada 6. maijā un tiks publicēti FotoAkadēmijas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

FotoAkadēmija ir lielākā privātā fotoskola Baltijā. Tās foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. FotoAkadēmijai ir sava studija, laboratorija un izstāžu zāle. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV