Trešdiena, 15.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons;

Izsludināts XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku logo ideju konkurss

Inga Bika, 27.06.2011. 10:35

2013. gada vasarā notiks XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centrs (KNMC) izsludina Svētku logo ideju konkursu, kura mērķis ir izveidot logo, kas tiks izmantots kā galvenā zīme Svētku noformējumā un visa veida informatīvajos materiālos.

Svētku logo ietver vizuālu tēlu, kas atspoguļo XXV Vispārējo latviešu XV Dziesmu un deju svētku ideju un Svētku devīzi „Lihgo!"
Līgo (Lihgo- Lai top!) ir viens no nozīmīgākajiem dzīvajiem simboliem latviešu tautas identitātes, kultūras un tapšanas vēsturē un tradīcijā. Līgo apvieno sevī filozofiju un svētkus, dabas un cilvēka dzīves ritu, mītisko tautas pirmsākumu un sakrālās domas dzimšanu.

Konkursā var piedalīties ikviena fiziska persona – bērns, jaunietis, pieaugušais, neatkarīgi no viņa vecuma, dzimuma, tautības, dzīves vietas.

Ar konkursa nolikumu, Svētku koncepciju, radošo uzdevumu un izstrādes nosacījumiem var iepazīties KNMC mājas lapā http://www.knmc.gov.lv/

Darbus līdz 2011. gada 26. septembrim jāiesniedz personīgi KNMC vai jānosūta pa pastu: Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centram, Pils laukumā 4, Rīga LV 1365 ar norādi "Logo konkursam", vai pa e-pastu: knmc@knmc.gov.lv.

Konkursa rezultāti tiek paziņoti un publicēti KNMC mājas lapā ne vēlāk kā mēnesi pēc projektu konkursa pieteikšanās termiņa beigu datuma.

Papildus informācija par konkursa priekšmetu un norisi:
Ilze Kupča
tālr. +371 6722234
e-pasts: ilze.kupca@knmc.gov.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV