Trešdiena, 27.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Mārtiņš Eihe un Krista Burāne iestudē izrādi "Dullais"

EasyGet.lv, 31.10.2011. 13:46

16.novembrī Dailes teātra Kamerzālē notiks režisoru Mārtiņa Eihes un Kristas Burānes iestudētās pasakas pieaugušajiem ar baltām beigām "Dullais" pirmizrāde, informē Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.
Mārtiņš Eihe un Krista Burāne iestudē izrādi "Dullais"

Iestudējums, kurā spēlē aktieri Esmeralda Ermale, Lauris Subatnieks, Kristīne Nevarauska un Artūrs Dīcis, tapis pēc Sudrabu Edžus darba motīviem.

Dullais. Tā viņu mīļi sauc mamma. Viņš ir "savādāks" - sarežģītāks, vienkāršāks, tiešāks. Arī divdesmit piecu gadu vecumā viņš ir liels, neveikls, mīļš bērns. Dullā tēvs, sapratis, cik "savādāks" ir dēls, drīz pēc dzemdībām viņus pameta. Dullais dzīvo kopā ar mammu kādā noslēgtā Latvijas mazpilsētā. Mamma ir skolotāja. Pēc kāda traģiska notikuma mamma ir spiesta pieņemt lēmumu, ka Dullajam ir jādodas prom. Pēdējo nakti Dullais pavada pagalmā zem vecās ābeles, kura apsala tajā ziemā, kad viņš dzima, un ne reizi pēc tam nav uzziedējusi.

Režisori Mārtiņš Eihe un Krista Burāne radošajā komandā aicinājuši scenogrāfu un kostīmu mākslinieku Kristianu Brekti, kā arī gaismu mākslinieku Mārtiņu Kudiņu.

Vidusskolēniem un studentiem uz izrādi "Dullais" iespēja iegādāties biļetes ar 50% atlaidi.

Tuvākās izrādes - 16.novembrī, 24.novembrī un 29.novembrī.

Foto (c) Gunārs Janaitis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV