Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

FotoAkadēmija izsludina fotogrāfiju konkursu

EasyGet.lv, 05.12.2011. 14:50

FotoAkadēmija, gaidot gada nogales svētkus, izsludina fotogrāfiju konkursu „Ikdienas dzīve un svētki", informē Inese Katrīna Zača.

Līdz 2011. gada 31. decembrim ikviens tiek aicināts iesūtīt fotogrāfijas, kurās tiek atspoguļota ikdienas dzīve vai svētku svinēšana - smiekli, asaras, darbi un nedarbi, ikdienas norises vai svētku svinēšana. Parādīsim arī kontrastus starp ikdienu un svētkiem.

Konkursā drīkst piedalīties ikviens interesents. Konkursa tēmas "Ikdienas un dzīve un svētki" atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē. Iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs 3 fotogrāfi FotoAkadēmijas pasniedzēji. Interesantākās fotogrāfijas tiks publicētas FotoAkadēmijas mājas lapā. Labākajam darbam balvā dāvanu karte no FotoAkadēmijas.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

līdz 2011. gada 31. decembrim iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu foto@fotoakademija.lv

katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 3 fotogrāfijas

Konkursa rezultāti būs zināmi 2012. gada 10. janvārī un tiks publicēti FotoAkadēmijas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.

Plašāka informācija ir pieejama FotoAkadēmijas mājas lapā www.fotoakademija.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV