Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

JRT aicina bērnus uz pasakām

EasyGet.lv, 07.02.2012. 16:33

Jaunais Rīgas teātris aicina sildīties eksotiskās, aizraujošās pasaku izrādēs pašiem jaunākajiem skatītājiem. Bet novērojumi liecina, ka acis mirdz arī lielajiem.
JRT aicina bērnus uz pasakām

Galerijas:

12., 18. un 25. februārī "Nijaramas pasakas" aicina doties ceļojumā uz seno, tālo Indiju, bet 19. un 26. februārī skatītāji aicināti uz "Pasakas par zvēriem" izrādi, informē teātra Reklāmas daļas vadītāja Dagnija Grīnfelde.

Dažas no iestudējumā izmantotajām pasakām ir pat 2000 gadu vecas, taču tajās ir daudz kopīga ar latviešu tautas pasakām – izrādās, mazajam strazdiņam ir tikpat liela dūša kā Sprīdītim, indiešu princesīte šķiet līdzīga latviešu princesei Gundegai, bet šakālis viltībā var sacensties ar pašu lapsu kūmiņu.

Izrāde "Nijaramas pasakas" patiks romantiski noskaņotajiem un tiem, kas tic princesēm, mīlestībai un sapņu piepildījumam. Savukārt "Pasakās par zvēriem" drosmē un attapībā sacenšas neparasti džungļu iemītnieki.

Izrādēs atdzīvojas kartons un koši lakati, bļoda pārvēršas par pērkondārdošām bungām, skan noslēpumaina mūzika, un ikviens mazais skatītājs var gūt iedvesmu savām ikdienas rotaļām!

Izrādes sola daudz pārvērtību, skaņu, krāsu un kustību par prieku gan mazajiem, gan lielajiem. Indiešu pasakas košos piedzīvojumos pārvērtusi režisore Māra Ķimele, bet asprātīgu zvēru pasauli uzbūrušas mākslinieces Inga Bermaka un Agnese Stabiņa. Izrādēs piedalās Jana Čivžele, Inga Alsiņa, Varis Piņķis, Edgars Samītis un Andis Strods, kā arī mūziķi Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs.

"Nijaramas pasakas" notiks 12. februārī plkst. 14.00, 18. februārī plkst. 12.00 un 14.00, 25. februārī plkst. 16.00; "Pasakas par zvēriem" notiks 19. februārī plkst. 12.00 un 14.00, 26. februārī plkst. 16.00.

Izrādes notiek Kamerzālē (JRT ēkas 2. stāvā), izrāžu ilgums 1 stunda.

Biļešu cenas: Ls 3,00 (bērniem) un Ls 5,00 (pieaugušajiem).

Izrādes būs lieliski piemērotas bērniem no 4 gadu vecuma.

Foto no izrādes "Pasakas par zvēriem". Foto (c) Gints Mālderis

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV