Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

"Dzejtaurenis" turpina lidojumu

EasyGet.lv, 12.03.2012. 13:13

Dzejtaurenis aicina visus uz muzikālu zīmējumu un laikmetīgās dejas izrādi Rīgas Mākslas Telpā 24. martā plkst. 12.00 un 17.00, informē Sondra Lāce.
"Dzejtaurenis" turpina lidojumu

Galerijas:

Bērniem pasaule ir lielāka. Tādēļ svarīgi ir skatīties un ieraudzīt, klausīties un dzirdēt. Meitene lasa dzejoļu grāmatu, no tās izlido taurenis...

Izrādē "Dzejtaurenis" kustība, tēli, ēnas un mūzika veidos dzejas pasauli. Projektā piedalās laikmetīgās dejas horeogrāfe un dejotāja Elīna Breice, profesionāls mūziķis un komponists Rihards Zaļupe. Izrādes režisors Varis Klausītājs iedvesmojies no Aivara Neibarta dzejoļu krājuma "Taureņkaraļvalstība", kas arī ir pamats darbībai uz skatuves. Projekta īpašais dalībnieks ir scenogrāfe Hiroko Ošima no Japānas.

„Ja nav redzēta laikmetīgā izrāde bērniem "Dzejtaurenis", viss iepriekš uzrakstītais var šķist pa galam triviāls un banāls. Tomēr atļaušos apgalvot, ka radošās komandas veikums ir kvalitatīva un mākslinieciski augstvērtīga laikmetīgā māksla bērniem gandrīz jebkurā vecumposmā. Sākot ar apzinīgo – kad trīsgadnieks saprot, ko nozīmē teātris un izrāde." Dita Eglīte, žurnāls Dance.lv.

Priekšnesums tiek veidots bez teksta un tam ir kamerformāts.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Vairāk informācijas: www.greenrivermusic.lv un www.zimejumuteatris.lv

Foto no izrādes "Dzejtaurenis". Foto (c) Kaspars Teilāns

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV