Pirmdiena, 05.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs;

Komentāri rakstam: Inga Tropa: Mani interesē kopīga klusēšana

jaunākie lejā

Pļava 14.05.2012. 01:02

Inga bija ļoti pārliecinoša Fundamentālistā kā aktrise

skatītāja 14.05.2012. 17:11

Maija sākumā biju noskatījusies rakstā pieminēto Ingas Tropas režisēto izrādi "Deviņi" Ģertrūdes ielas teātrī . Uzrunāja.

git@git.lv 21.05.2012. 13:54

gaidīsim Tevi, intervijas ar I.Tropu lasītāj, un mudinām aicināt savus dzīvesbiedrus, vecākus, vecvecākus, krustvecākus un citus tuvus cilvēlus. I.Tropas izrāde "Deviņi" atmodina, aizkustina, ļauj pietuvoties radīšanas brīnumam. Izrāde bez teksta. Uz tikšanos Ģertrūdes ielas teātrī.

Janovich 05.10.2012. 02:28

klusums ļauj atcerēties / iedomāties!!!
man patika, ka izrādi apvienoja "dvēseļu no Visuma" apņemšanās sevis realizācijai un beigās izpildītā uzdevuma manifestācija ar balsīm,
kā Vīriet imani uzrunāja Sievietes emocijas, par Vīrieti - pieņemu, ka tik neveikls esmu ikdienā, paldies Sievietei, ka patīku viņai ar visu burkā noslēpto "traucēkli" (tuvu beigām gaidīju turpinājumu kā Sieviete atzīstas par slazdu un tad atvēr iesprostoto Vīrieša "idealīstisko" daļu),
Man patika versija par W/M (iņ-jaņ) pašcieņas piepildīto dzīvi (sasaucas ar JRT Kabalas Noslēpumiem, citādas kuustības, daudz vārdu)
P.S. Bija laba ĢIT pēcizrāžu parunāšanās, lai gan saprotu ka pirmie iespaidi ir vairāk emocionāli = patīk/nepatīk,
P.S.S. Man patika! gribētu, lai izrādes iekšējas darbības attīstās, iespējams, bija visiem asociācijas neradošas vietas, mērķtiecīgas nācijas pārstāvis etīedes 5.minūtē uzdos jautājumu - ko man tas māca.
Novēlu režisorei varāk pašcieņas vai nekaunības (jo zina tak daudz) un iznākt parunāt ar skatītāju tieši diskusijā, a iespējams, man gribētos kā skatītājam būt pamanītam)

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV