Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

"Teātris TT" piedāvā Laura Gundara izrādi "Man patika dedzināt!"

EasyGet.lv, 18.05.2012. 12:03

25. maijā plkst. 18:30 teātra Dirty Deal Teatro telpās notiks Teātra TT pirmizrāde "Man patika dedzināt!", informē Dirty Deal Teatro sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Aija Murāne. Lugas autore ir Margarita Perveņecka, kas nesen ieguvusi Latvijas Literatūras gada balvu par romānu "Gaetāno Krematoss". Izrādes režisors ir Lauris Gundars, lomās – Anna Putniņa un Jānis Vimba.
"Teātris TT" piedāvā Laura Gundara izrādi "Man patika dedzināt!"

Vanita ar Gerdu jau ilgstoši dzīvo vienā dzīvoklī, bet nekad vēl nav centušies kopā izprast šīs savienības jēgu: katrs to pūlas apjaust ar savu mērauklu – abu nespēja atklāti sarunāties radījusi gluži neparastu žanru: esamības komēdiju jeb stāstu par dzīves principiālo komismu.

Katrs Margaritas Perveņeckas jaundarbs ir unikāls gan formas, gan izteiksmes formās, tomēr nemainīgs ir viens – tas allaž ir godīgs stāsts par mūsu dvēselēm. Šodien, šeit un tagad. "Margaritas tekstos saskatu apbrīnojami organisku ikdienišķā un pārlaicīgā apvienojumu: tieši to, ko pats vēlos redzēt ikvienā izrādē, kurp dodos kā skatītājs!", - komentē iestudējuma režisors Lauris Gundars, kurš savulaik Teātrī TT jau iestudējis Margaritas Perveņeckas lugu "Nezabudka Vulgaris" (vairāk www.teatristt.lv/projekti).

Izrāde tapusi, sadarbojoties diviem nevalstiskajiem teātriem – Teātra TT partneris ir Dirty Deal Teatro.

Pirmizrāde: 25.maijā teātrī Dirty Deal Teatro (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2). Nākamās izrādes 30.maijā un 5. jūnijā plkst. 19:00.
Vairāk informācijas teātra Dirty Deal Teatro mājaslapā www.dirtydeal.lv/teatro un Teātra TT mājaslapā www.teatristt.lv.
Biļešu cena Ls 5 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 3). Biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms izrādes teātra kasē.
Izrādi atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV