Sestdiena, 30.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Lolita, Vitolds;

Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra izsludina fotokonkursu

EasyGet.lv, 07.08.2012. 16:21

Līdz 31. augustam ikviens var iesūtīt fotogrāfijas ar tajās notvertajiem vasaras mirkļiem. Ar konkursa nolikumu var iepazīties http://www.latvijascentrs.lv/lv/191 vai sūtīt pieprasījumu uz info@latvijascentrs.lv.

Iesūtītajiem fotoattēliem jāraksturo Ogres un Ikšķiles novadi un to sabiedriskās aktivitātes, kā arī jāaptver sekojošas tēmas: Ogres un Ikšķiles novadu kultūrvēsturiskie objekti (pieminekļi, baznīcas, pilis, muižas, muzeji u.c.), Ogres un Ikšķiles novadu dabas objekti un ainavas, atpūta Ogres un Ikšķiles novadu tūrisma servisa un apskates objektos (naktsmītnes, kafejnīcas, zemnieku saimniecības, aktīvā atpūta, slēpošana u.c.), Ogres un Ikšķiles novadu pilsētas un pagasti (ielas, laukumi, parki, ēkas, cilvēki u.c.), Ogres un Ikšķiles novadu kultūras, sporta un izklaides pasākumi.

Katras sezonas noslēgumā žūrija izvērtē iesūtītos darbus, labākie no tiem tiek publicēti www.latvijascentrs.lv un ikviens par tiem var balsot, kā rezultātā, nosakot labāko fotoattēlu, tā autors saņem balvas no konkursa organizētājiem. Nobeigumā, 2012. gada septembrī, žūrija izvērtēs visus iesūtītos darbus, no kuriem tiks atlasīti fotoattēli, kas tiks sagatavoti oktobrī Ogrē gaidāmajā Foto dienu izstādē.

Parādi citiem savus labākos vasaras kadrus!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV