Svētdiena, 24.Jūnijs 2018. » Vārdadienas svin: Jānis;

Sandra Sileviča atklās personālizstādi "Sweet home"

EasyGet.lv, 28.08.2012. 15:50

No 3. septembra tirdzniecības centra Galleria Riga 7. stāvā būs skatāma Sandras Silevičas gleznu izstāde "Sweet home".
Sandra Sileviča atklās personālizstādi "Sweet home"

Mākslinieces Sandras Silevičas gleznas ir dzīvīguma pilnas, attēlotie portreti uzrunā un paliek atmiņā. Gleznotāja darbos panāk enerģētiski stipru un pozitīvu informācijas raidījumu. Jaunā gleznu kolekcija izstaro mirkļa skaistumu un dievišķu patiesības brīdi. Darbos attēlotā gaismas spēle un tēli pauž silto sajūtu, kāda mostas, atgriežoties mājās. Tikai mājās mēs varam meklēt atpūtu, rast mieru un to īpašo vietu, kur tu vari būt tu pats, kur tu vari saņemt nebeidzamu mīlestību. Tā ir vieta, kas tevi gaidīs, kas būs tavējā un darīs tevi laimīgu. Mājas mūs pavada visu mūžu, pat, ja tās ir vairākas, katrai no tām ir īpaša vieta mūsu sirdī. Tās ir atmiņas, kas nenoveco, kas kā vasaras smarža uzvirmo un apciemo mūs, pat tad, ja nāk no tālas bērnības. Darbos nav steigas, bet meditatīvs miers, laiks apcerei.

"Sweet home" ir Sandras Silevičas (1986) piektā personālizstāde. Māksliniece pēc studijām Latvijas Universitātē mācījusies Latvijas Mākslas akadēmijā glezniecību un Latvijas Kristīgajā akadēmijā ikonogrāfiju, tādejādi radot šo abu mākslas disciplīnu savdabīgu sintēzi. Izstādēs piedalās kopš 2007. gada. Gleznas atrodas privātkolekcijās Latvijā, Krievijā, Vācijā, Lielbritānijā u.c.

Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2018
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV