Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

Nākotnes vīzija mūziklā izrādē "Viens pats Ziemassvētkos no citas planētas"

EasyGet.lv, 05.11.2012. 14:57

"Jaunais teātris" piedāvā atraktīvu mūziklu visai ģimenei ar populāru dziedātāju, aktieru un Latvijas talntīgāko bērnu piedalīšanos par vērtībām, kas arī tālā nākotnē paliks nemainīgas, informē teātra pārstāve Ilze Trumpe.

Izrādes darbība norisinās 2112.gadā, kad starpplanētu lidojumi kļuvuši par ikdienu un radītas datorprogrammas, kas ļauj izveidot savu Avataru, kuru nav iespējams atšķirt no reālas būtnes.

Izrādei veidoti krāšņi tērpi un oriģināls skatuves noformējums, kas ļaus bērniem iztēloties dzīvi uz Zemes pēc 100 gadiem, kad to apmeklēs citplanētieši. Uz skatuves darbosies arī iespaidīgais Irobots, kā arī liela nozīme tiks piešķirta videoprojekcijām un gaismas un skaņas efektiem.Izrādes galvenais varonis ir deviņgadīgs zēns Tomass, kura tēvs nepārtraukti ir darbā, strādājot pie jaunas datorprogrammmas.

Tomass iepazīstas ar meiteni Patrīciju un drosmīgi palīdz viņai, nenojaušot, ka tā ir viņa māsa. Citplanētieši no melnās planētas Mafia, uzzinājuši, ka mazais Tomass mājās ir viens pats, nolemj ielauzties pie viņa, lai atņemtu Tomasa tēva radīto jauno datorsistēmu. Te Tomasam palīgā dodas Patrīcija un abi kopā iesaistās cīņā ar ļaunajiem un ne pārāk attapīgajiem citplanētiešiem. Stāstu īpaši aizkustinošu dara bērnu sapņu piepildīšanās par ģimenes atkalapvienošanos.

Mūzikla „Viens pats Ziemassvētkos" idejas un dziesmu autore ir Laila Ilze Purmaliete. Aranžijas – Raimonds Macats,Libreta autore – Ilze Trumpe. Tērpu māksliniece – Danuta Ābele. Režisors – Juris Rijnieks. Horeogrāfe – Katerina Novokreščeniha, scenogrāfija – Elizabete Banga, Akrobātisko triku un efektu speciālisti – Denis Tumakovs un Andrejs Turanovs.

Lomās: māmiņa – Olga Rajecka, tēvs – Dainis Porgants, pārdevēja – Indra Burkovska, kosmohuligāni ir šova „Dejo nost!" uzvarētāji – Deniss Tumakovs, Sarmīte Prule un Andrejs Turanovs. Galveno varoni atveidos deviņgadīgais Raivo Jānis Johansons no „Rīgas akmentiņiem", viņa māsiņu atveidos Betija Bedikere, abi jaunie dziedātāji ir dažādu konkursu uzvarētāji.

Izrāde notiks Rīgā Splendid Palace (Lielā zāle) 5.,6., un 26. decembrī. plkst. 11.00 , 13.00, 16.00, 12. decembrī Valmierā, 7. decembrī Cēsīs, 18.decembrī Ogrē, 14. decembrī Rēzeknē, 25.janvārī Krustpilī, , 29.janvārī Jelgavā, 31. janvārī Ventspilī.

Izrāde paredzēta bērniem no 3 līdz 14 gadu vecumam. Izrādes ilgums 1stunda 15 minūtes.

„Jaunais teātris" bērniem veidojis tādas izrādes kā pirmā bērnu rokopera Arēnā Rīga „Olivers","Blumkvists - meistardetektīvs", „Robins Huds", „Trīs siventiņi un Cūkmens", „Mūsdienu pasaka par Pelnrušķīti", „Viens pats Ziemassvētkos 2 un 3" u.c.

Pieaugušajiem viedotas izrādes "Naudas koks jeb Dullās Paulīnas dēļ", "Ar būdu uz baznīcu", "Vakariņas ar muļķi", "Stroika ar skatu uz Londonu", "Kolekcionārs", "Še tev Žūpu Bērtulis" u.c.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV