Pirmdiena, 23.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Vanda, Veneranda, Venija;

Top muzikāla izrāde bērniem „Ziemassvētku jampadracis 21. gadsimtā"

EasyGet.lv, 20.11.2012. 10:28

Brīdī, kad līdz gada ģimeniskākajiem svētkiem atlicis tikai mēnesis, daudzi Latvijas iedzīvotāji sāk lūkoties, kādus ģimenes pasākumus būtu vērts apmeklēt svētku laikā. 13., 18., 20. un 22. decembrī Pārdaugavas koncertzālē (Rīgas Stradiņa universitātē) tiks uzvesta muzikāla izrāde bērniem „Ziemassvētku Jampadracis 21. gadsimtā", kura veidota pēc V.Braslas kinofilmas „Ziemassvētku Jampadracis" un Agneses Zaperes romāna „Cīrulīši" motīviem, informē Kristīne Tjarve.
Top muzikāla izrāde bērniem „Ziemassvētku jampadracis 21. gadsimtā"

Muzikālā izrāde bērniem „Ziemassvētku Jampadracis 21. gadsimtā" ir stāsts par tipisku latviešu ģimeni, kas caur bērna sajūtu pasauli risina un paskaidro aktuālas dzīves ainas. Netipiski šodienai ir vienīgi tas, ka stāsts tiek atrisināts izprotot klasiskas vērtības – uzticība tuvākajam, paļaušanās uz otru un sirds stipra mīlestība, kā arī ne mazāk svarīgais fakts, ka muzikālās izrādes darbība norit daudzbērnu ģimenē. Pāri visām nedienām un piedzīvojumiem ir Ziemassvētku vēlēšanās, lai laiks, kuru izdzīvot kopā ar saviem tuvākajiem, šodien, nesteigtos tik ātri. Ziemassvētki ir laiks, kad ir iespējams kaut ko vēlēties. Un laiks, kad piepildīsies šī vēlēšanās, var būt mūžīgs. Vectēva burvju cepure ir tā, kas stāstu virza uz laimīgām beigām, jo vēlēšanos šajā laikā ir izteikuši visi, cits skaļi nosaukdams vārdā, cits noklusējot pie sevis. Pieaugušo pasaulē kāds teiks, ne jau burvestības ir tās, kas virza dzīvi uz priekšu, bet gan tie spēcīgie ģimenes vārdi – Cīruļiem nav vārdu „es nevaru" un „nes otra nastu!", bet vai nepiekritīsiet, ka šiem vārdiem ir pārdabisks spēks? Kad vectēvs saņem savu cepuri atpakaļ, ģimene piedzīvo atklāsmes brīdi, ka šis jampadracis ir bijis ļoti pamācošs, pieredze ir gūta un tagad jāsāk dzīvot bez cepures - vienotiem, ar iegūtajām atziņām.

Izrādes libreta autors: Arvis Ostrovskis, izrādes režisore: Kristīne Jonīte-Jurkēviča, horeogrāfe: Iveta Jakovļeva. Lomās: aktieris Leons Krivāns, Latvijas Nacionālās operas soliste Evija Martinsone, dziedātājs Guntis Veits, „OKartes skatuve" ekstravagantais dziedātājs Kašers, dziedātājas Liene Šomase un Antra Stafecka, aktrise Anna Šteina, kā arī studijas „Zvaigžņu sala" spožākie audzēkņi. Muzikālo izrādi organizē studija „Zvaigžņu sala".

Biļetes jau no šodienas iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze" kasēs un interneta mājas lapā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 3.00 LVL, 4.00 LVL un 5.00 LVL.

Foto: Cīruļu ģimene muzikālā izrādē bērniem „Ziemassvētku Jampadracis 21. gadsimtā". Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV