Piektdiena, 02.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

Stefanija Meiere grāmatas „Klejotāja" ekranizācija Latvijas kinoteātros nonāks aprīlī

EasyGet.lv, 14.02.2013. 12:41

Aprīļa sākumā pie kino skatītājiem Latvijā nonāks pēc Stefanijas Meieres grāmatas „Klejotāja" motīviem tapis fantastikas trilleris - spriedzes un kaislīgas mīlas stāsts par iemīlējušos cīņu ne vien ar iekarotājiem, bet arī ar sevi.

Sāgas „Krēsla" autore Stefanija Meiere piedāvā vēl vienu šedevru – grāmatu „Klejotāja". Grāmata 26 nedēļas noturējās avīzes „New York Times" bestselleru reitinga virsotnē. Lielākā daļa lasītāju uzskata, ka „Klejotāja" atstājusi uz viņiem lielāku iespaidu nekā „Krēsla".

Stefanijas Meieres grāmatas „Klejotāja" ekranizācija ir viena no 2013. gada visvairāk gaidītajām pirmizrādēm. Vampīru sāgas un jaunā bestsellera cienītāji apvienojušies un, uzzinājuši par grāmatas ekranizāciju, vārda tiešā nozīmē okupējuši internetu un radījuši neskaitāmas faniem domātas vietnes un forumus. Negaidot filmas aktieru sastāva publicēšanu, grāmatas cienītāji izveidojuši sludinājumu un ievietojuši to internetā. Tuvojoties pirmizrādei, intriga arvien pieaug.

Filmas varoņiem vienā mirklī tiek laupīts pats dārgākais. Cilvēcei uzbrūk neredzams ienaidnieks bez miesas un bez vārda. Klejotāju dvēseles iemiesojas cilvēkos, pārņem viņu prātu, iznīcina viņu personību un izdzēš atmiņu. „Cīņa par jūsu pasauli jau beigusies, cīņa par jūsu nākotni tikai sākas," teic dvēseļu iekarotājs. Cilvēki kļūst par marionetēm – dvēseļu nēsātājiem. Uz Zemes paliek tikai daži cilvēki, kuri cenšas cīnīties pret dvēselēm iekarotājām. Melanija ir viena no tiem. Viņā iemājo dvēsele vārdā Klejotāja. Melanija pretojas un ir gatava riskēt, lai glābtu tos, kuri viņai dārgi: iemīļoto Džēridu, tēvoci Džebu, skaistuli Janu, brālīti Džeimiju. Viņa pierādīs, ka briesmu pilnajā pasaulē mīlestība uzvar visu.

„Klejotāja" ir stāsts par divām sievietēm ar vienu ķermeni. Satriecošs mīlas stāsts un mīlas trīsstūris ar tikai diviem ķermeņiem...

Balvai „Oskars" nominētā Sīrše Ronana („Dārgie pīšļi", „Hanna") tēlo svešās dvēseles nēsātājas lomu. Viņas iemīļoto Džēridu tēlo seksīgais Makss Aironss („Dorians Grejs", „Sarkangalvīte"). „Oskaram" un „Zelta globusam" nominēto filmu „Laikā" un „Trūmena šovs" režisora Endrū Nikola kinodarbā savijas cilvēciskas jūtas, citplanētiešu neparastās spējas, nerimstoša spriedze un kaislīgas mīlas stāsts par iemīlējušos cīņu ne vien ar iekarotājiem, bet arī ar sevi. Fantastiskais mīlas stāsts uz Latvijas kinoekrāniem iznāks 5. aprīlī.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV