Piektdiena, 07.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Madars, Alfrēds, Fredis;

Dabas muzejs izsludina fotokonkursu „Mans putns 2013"

EasyGet.lv, 15.02.2013. 10:33

Latvijas Dabas muzejs aicina ikvienu interesentu piedalīties fotokonkursā „Mans putns", kas nu jau ir kļuvis par tradīciju un ir pavasara vēstnesis.

Putnus fotografēt nav viegli, atzīst gan fotogrāfi, gan dabas pētnieki. Lai notvertu labus kadrus, nepieciešams daudz laika pavadīt, tos vērojot, kas īsteniem dabas draugiem sagādā pat lielāku prieku nekā izdevies kadrs. Šajā fotokonkursā izmantotās fototehnikas kvalitātei vai notvertās putnu sugas retumam nav nozīmes. Vērtēta tiks kadra unikalitāte un oriģinalitāte.

Foto konkursa mērķis ir radīt cilvēkos interesi doties dabā, novērtēt tās bagātību, vērot putnus un iemūžināt tos interesantās fotogrāfijās, kuras vēlāk izstādē „Mans putns" varēs aplūkot arī citi muzeja apmeklētāji.

Iesūtītie darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupās – bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (15 - 25 gadi), pieaugušie (26 - 50 gadi) un seniori (vecāki par 50 gadiem). Fotokonkursa laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana notiks 5. aprīlī. Dabas muzeja apmeklētājiem izstāde būs aplūkojama no 6. aprīļa līdz 1. septembrim. Konkursa laureātu darbi būs apskatāmi arī Latvijas Dabas muzeja mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv un publicēti žurnālā „Vides Vēstis".

Fotogrāfijas konkursam jāiesniedz Dabas muzejā līdz 21. martam vai jānosūta uz Dabas muzeju K. Barona 4, Rīga, LV-1050 (pasta zīmogs 21. marts). Ar fotokonkursa „Mans putns" 2013. gada nolikumu aicinām iepazīties Latvijas Dabas muzeja mājas lapā. Vairāk informācijas pa tālr.: 67356041; e-pasts: dmitrijs.boiko@dabasmuzejs.gov.lv.

Konkursu atbalsta un balvas sarūpējuši TALLINK, apgāds Jumava, Mammadaba, Dabas aizsardzības pārvalde, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un žurnāls „Vides Vēstis". Konkursa pirmo vietu ieguvējiem TALLINK dāvās četras dāvanu kartes jūras ceļojumam Rīga-Stokholma-Rīga 4 personām, kā arī aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV