Trešdiena, 26.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Mētra, Evelīna, Aurēlija;

LTV1 demonstrēs seriāla „Eņģeļu māja" trešo sezonu

EasyGet.lv, 27.02.2013. 14:34

LTV1 ēterā 12 nedēļas no 5.marta, katru nedēļu otrdienās, trešdienās un ceturtdienās, kopumā 36 sērijās, tiks demonstrēta Latvijas Televīzijas seriāla „Eņģeļu māja" trešā sezona, informē LTV pašreklāmas redaktors Jānis Kalve.

Pagājis mēnesis kopš iepriekšējās sezonas notikumiem. Seriāla sižeta līnijas turpina attīstīties. Kādam – jauns sākums, kādam – visa beigas. Dažs raugās nākotnē, cits sapinās pagātnes noslēpumos. Ienāk jauni varoņi – aktieri no dažādiem Latvijas teātriem, piemēram, Jeļena Bondareva, Jeļena Sigova, Everita Pjata, Viktors Ellers, Aija Dzērve, Līga Zeļģe u.c.

Serāla turpina filmēties arī iepriekšējās sezonās iepazītie varoņi Inese Kučinska, Lilita Ozoliņa, Skaidrīte Putniņa, Ģirts Jakovļevs, Ivars Puga, Tālivaldis Lasmanis, Intars Rešetins, Jānis Skanis u.c. Scenārija autori: Evita Sniedze un Arvis Kolmanis.

Seriāla trešās sezonas sērijas veido pieredzējusi LTV režisore Virdžīnija Lejiņa - populārās 56 sēriju LTV videofilmas „Likteņa līdumnieki" režisore, kura par šo izcilo darbu saņēmusi „Atzinības krustu" un vairākkārt apbalvota ar Nacionālās Radio un televīzijas padomes balvu kā labākā režisore. Pēc Vladimira Kaijaka romāna un Māras Svīres scenārija veidotā videofilma joprojām ir visu laiku skatītākais latviešu vēsturiskais oriģinālseriāls. Arī šobrīd pēc skatītāju lūguma „Likteņa līdumnieki" tiek demonstrēti LTV1 programmā un tie ir guvusi lielu skatītāju atsaucību.

„Ja iepriekšējās daļas stāstīja par to, kā cilvēki iekļūst, iepinas sarežģījumos, konfliktos, nepatikšanās, tad mani interesē pretējais – kā cilvēki izkļūst no sarežģījumiem, kā atrod sevī spēku, gudrību un vēlēšanos nepadoties apstākļiem, atrast dzīvesprieku un mērķi savai dzīvei," norāda režisore Virdžīnija Lejiņa. „Un vēl – attaisnot un pamatot seriāla nosaukuma jēgu. Par to kā lielpilsētas burzmā un haosā, vienas mājas iedzīvotāji izveido sev harmonisku patvērumu, patiesi „Eņģeļu māju". Latvijā ir daudz gaišu, stipru cilvēku, tikai viņus ir grūti pamanīt publiskajā telpā, tādēļ līdztekus seriāla varoņu gaitām top mums zināmā personāža Jāņa dokumentālā filma „Optimisti Latvijā"."

„Eņģeļu māja" ir jaukta žanra TV seriāls, kura galvenā sižeta līnija savīta ap galvenās varones psiholoģes Annas Zariņas ( I.Kučinska) dzīvi, situācijām, kuru risināšana katrā atsevišķā sērijā paver jaunas sižetiskos virzienus. Līdzās, veidojot papildus sižetiskos samezglojumus, privātas un profesionālas dabas jautājumus risina Annas ģimene un kaimiņi.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV