Piektdiena, 07.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Madars, Alfrēds, Fredis;

Muzeju nakts gaidās FotoAkadēmija izsludina fotogrāfiju konkursu “Ainavas”

Easyget.lv, 03.04.2013. 13:59

Tradicionālais Muzeju nakts pasākums šogad norisināsies 18. maijā. Šogad Muzeju nakts devīze ir „Zaļā krāsa - mežs”. FotoAkadēmija pasākuma ietvaros izsludina fotogrāfiju konkursu „Ainavas”.

Mūsu dzimtā zeme ir bagāta ar brīnumainām, noslēpumainām un elpu aizraujošām ainavām. Tās redzamas ik uz soļa gan lauku klusumā pirms saules lēkta, gan pilsētas steidzīgumā. Tāpēc aicinām parādīt šo krāšņumu un iesūtīt fotogrāfijas konkursam.

Konkursā var piedalīties ikviens, kam fotogrāfija nav sveša. Konkursa tēmas “Ainavas” atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē. Iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs 3 fotogrāfi FotoAkadēmijas pasniedzēji. Interesantākās fotogrāfijas tiks demonstrētas FotoAkadēmijā Muzeju nakts ietvaros 2013. gada 18. maijā. Balvā dāvanu karte no FotoAkadēmijas 150 LVL vērtībā.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

  • līdz 2013. gada 13. maijam iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu foto@fotoakademija.lv 
  • katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas
  • jābūt gataviem nodot darbu elektroniskās versijas „Muzeju nakts 2013” organizatoru rīcībā.
  • konkursam iesniegtie darbi paliek rīkotāju īpašumā un, atsaucoties uz autoru, var tikt izmantoti publikācijās

Konkursa rezultāti būs zināmi 15. maijā un tiks publicēti FotoAkadēmijas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

Muzeju nakts ietvaros FotoAkadēmijā norisināsies dažādi pasākumi. Viens no interesantākajiem būs Foto tirdziņš, kura laikā apmeklētāji varēs iegādāties visdažādākās ar fotogrāfiju saistītas preces par pieejamām cenām. Jau šobrīd aicinām visus pārdot gribētājus pieteikt savu dalību tirdziņā. Dalības maksa – 4 LVL. Tāpat visa vakara gaitā būs apskatāma izstāde, varēs noklausīties lekcijas un jauki pavadīt laiku.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV