Otrdiena, 26.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Varis, Eduards, Edvards;

Aicina apgūt pavasarīgas dziesmas par kustoņiem

Easyget.lv, 03.04.2013. 14:34

Ceturtdien, 11. aprīlī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks cikla “Dziesmu klade” sarīkojums, kurā Laumas Bērzas un Oskara Patjanko vadībā varēs apgūt tautasdziesmas un ziņģes par kustoņiem, lopiem un dzīvo radību izdarībām pavasarī, informē muzeja mājas lapas redaktore Maija Treile.

Pasākumā dziedātāju balsīm pievienosies mūzikas instrumenti – Lauma Bērza spēlēs vijoli, bet Oskars Patjanko visus dziedāt aicinās ar ermoņiku skaņām. Būs arī rotaļas, kas īpaši varētu patikt “Dziesmu klades” jaunākajiem dalībniekiem. Sarīkojumā varēs iepazīt arī kādu ar folkloras dokumentāciju saistītu priekšmetu no muzeja krājuma.

“Dziesmu klades” tikšanās Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā. Sarīkojumos gaidīts jebkurš dziedāt gribētājs neatkarīgi no prasmes noturēt melodiju, iepriekšējo cikla pasākumu apmeklējuma vai tradīciju pārzināšanas. Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi savu dziesmu kladi, lai pierakstītu pasākumā dziedātās dziesmas. Dziesmu teksti pēc sarīkojuma tiek publicēti arī muzeja mājas lapas sadaļā “Dziesmu klade” (http://rmm.lv/?page_id=5640)

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1. Papildu informācija: www.rmm.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV