Piektdiena, 29.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Raivis, Raivo, Maksis;

Aicina uz tikšanos ar leģendārā žurnāla “Avots” redakcijas darbiniekiem

Easyget.lv, 18.04.2013. 11:52

Trešdien, 24. aprīlī, plkst. 17:30 Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks sarīkojums “Žurnāls „Avots” – redzamā un neredzamā puse”, kurā uzmanība tiks pievērsta kultūras un literatūras žurnālam “Avots” (1987 – 1992) un tā krievu variantam “Родник” (1987 – 1994), atklājot žurnāla tapšanas vēsturi un redakcijas darba specifiku, informē muzeja pārstāve Maija Treile.

Pasākumā būs iespēja tikties ar kādreizējiem žurnāla redakcijas darbiniekiem: žurnāla nodaļas redaktoru Guntaru Godiņu, žurnāla galvenā redaktora vietnieku un krievu versijas redaktoru Vladi Spāri, žurnāla redaktori Rudīti Kalpiņu, žurnāla atbildīgo sekretāru un prozas konsultantu Aivaru Tarvidu un redakcijas kolēģijas locekli Jāni Rokpelni. Dalībnieki stāstīs par “Avota” tapšanas apstākļiem, žurnāla numuru veidošanu un iemesliem, kāpēc tas pārtrauca iznākt. “Avota” tapšanas redzamo un neredzamo pusi atklāt palīdzēs arī žurnāla materiālu projekcijas. Sarīkojumu vadīs Marians Rižijs, RMM.

Pasākumi Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2) notiek katru trešdienu plkst. 17:30. Sarīkojuma laikā (no plkst. 17:30 līdz 19:00) bērniem būs iespēja piedalīties izglītojošā muzeja nodarbībā.

Ieejas maksa sarīkojumā – Ls 1,50; pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1 (cenā iekļauts izstāžu apmeklējums); maksa par nodarbību bērniem – Ls 1.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV