Pirmdiena, 21.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Matīss, Modris, Mariss;

„Minga rēgu” papildizrāde klubā "Depo"

Easyget.lv, 30.05.2013. 14:26

10. jūnijā 20.00 klubā „Depo” gaidāma iestudējuma „Minga rēgi” papildizrāde, informē teātra TT pārstāve Anna Putniņa.
„Minga rēgu” papildizrāde klubā "Depo"

Pirms mēneša Vecrīgas klubā „Depo” notika neparasta pirmizrāde – pēc Rūdolfa Minga scenārija motīviem veidotie „Minga rēgi”. Tā acumirklī tika novērtēta kā „iestudējums par jauniešiem, kurā nav ne grama didaktikas” – raksta Lauma Brežģe izrādes recenzijā.

Latviešu teātrī reti rodas patiesi jaunu cilvēku stāsti – „Minga rēgi” tādi ir. Šis ir kriminālstāsts, kurā gluži parasti Latvijas mazpilsētas jaunieši nogalina savu biedru, bet vēlāk nespēj nedz notikušo skaidrot, nedz apjaust sava nodarījuma smagumu, un to, ko nodarījuši paši sev. Kā tikt ar šo dzīvi galā pašiem, ja tuvumā nav neviena, kam atklāt savas problēmas? Tomēr tas „pilnīgi noteikti nav tikai izrāde pusaudžiem par "specifiskām" pubertātes vecuma problēmām. Aktieri – Laura Zunda, Jurģis Spulenieks un Kristaps Ķeselis – precīzi rada priekšstatu par jaunām, atvērtām dvēselēm – mīcāmu mālu. Kādam viņi ir jāpabaro ne tikai ar sliktu alkoholu un pārtiku, ko sarūpē sev paši, vienaldzību un pārmetumiem.” (Undine Adamaite, Kultūras Diena).

Kaut tika jau nospēlēta sezonas pēdējā izrāde, skatītāju interese par iestudējumu ir tik liela, ka vasaras sākumā – 10. jūnijā 20.00 klubā „Depo” būs iespēja to noskatīties vēlreiz. Būtiski, ka izrāde ir arī visu triju tajā spēlējošo aktieru diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas aktieru kursu, un tas jau novērtēts ļoti augstu.

Savulaik Vecrīgas klubā „Depo” "Teātris TT" iestudēja populāro un daudzkārt godalgoto Ansela Kaugera lugu "Artis klusē, Alise klusē" - romantisku un reizē skaudru stāstu par tikpat jauniem ļaudīm, kādus skatītājs sastaps arī "Minga rēgos".

Biļetes www.bilesuparadize.lv

Papildu informācija: www.teatristt.lv

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV