Svētdiena, 27.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Ilgonis, Ādolfs;

Jaunais Rīgas teātris dodas viesizrādēs uz Minheni

EasyGet.lv, 03.06.2013. 12:30

7. un 8. jūnijā Jaunais Rīgas teātris ar režisora Alvja Hermaņa iestudēto izrādi „Kabalas noslēpumi” viesosies starptautiskajā teātra festivālā Relations Minhenē, Vācijā, kas norisināsies no 7. līdz 18. jūnijam un būs veltīts teātra Münchner Kammerspiele simtgadei, informē JRT pārstāve Dagnija Grīnfelde.
Jaunais Rīgas teātris dodas viesizrādēs uz Minheni

Teātris Münchner Kammerspiele dibināts 1912. gada oktobrī un kopš 1926. gada atrodas arhitekta Riharda Rīmeršmita (Riemerschmidt) būvētā jūgendstila namā. Kopš pastāvēšanas sākuma Münchner Kammerspiele lepojas ar spēcīgu aktieru ansambli un ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem teātriem vāciski runājošajās zemēs. Münchner Kammerspiele trupas repertuārā vienmēr bijuši estētiski inovatīvi un mūsdienīgi iestudējumi, kam pamatā bieži vien ir visjaunākā Eiropas dramaturģija un vācu literatūra, t. sk. Frīdriha Dīrenmata, Franka Vēdekinda un Bertolta Brehta darbu pasaules pirmizrādes. 2001. gadā blakus vēsturiskajam namam atklāta jaunā teātra ēka. Kopš 2010. gada Münchner Kammerspiele mākslinieciskais vadītājs ir Johans Simonss (Simons).

Teātra mājaslapa: http://www.muenchner-kammerspiele.de/

Līdzās Jaunajam Rīgas teātrim festivāla Relations dalībnieku sarakstā lasāmi tādi vārdi kā Lola Arias, Lotte van den Berg, Tian Gebing & Paper Tiger Studio, Wunderbaum, Luk Perceval & NTGent, Meg Stuart / Damaged Goods & EIRA, KVS & ROSAS, Teater NO99, Ivo van Hove & Toneelgroep Amsterdam, Sebastian Nübling & Junges Theater Basel.
Par festivālu: http://www.muenchner-kammerspiele.de/relations-festival/

Jaunais Rīgas teātris Minhenē viesosies ar Alvja Hermaņa iestudēto izrādi KABALAS NOSLĒPUMI, kam pamatā ir pieci slavenā rakstnieka, Nobela prēmijas laureāta Īzaka Baševisa Zingera stāsti. Iestudējuma scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Monika Pormale, videomāksliniece – Katrīna Neiburga, lomās – Elita Kļaviņa, Regīna Razuma, Gundars Āboliņš, Andris Keišs un Jevgeņijs Isajevs.

Foto: Izrāde „Kabalas noslēpumi”. Foto (c) Gints Mālderis

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV