Ceturtdiena, 09.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Asna, Asne, Zaiga;

Kino zālīte festivalā Laba Daba

Easyget.lv, 31.07.2013. 11:14

Festivālā Laba Daba būs skatāma Jāņa Norda mākslas filma „Mammu, es Tevi mīlu”.
Kino zālīte festivalā Laba Daba

Filmu varēs redzēt Laba Daba „Kino zālītē’’, kas nomainījusi vietu no kino mājas mazajā pirtiņā uz Krogus mājas labo stūri. ‘’Kino zālītei’’ filmas sagādājuši Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS kopā ar žurnālu Vetomagazine, AtomArt un BalticShorts.com. Iepriekš plānotā diskusija ar filmas veidotājiem un aktieriem nenotiks, tās vietā notiks diskusija par īsfilmām.

Kopš aizvadītā gada festivāls uzsācis tradīciju saviem apmeklētajiem piedāvāt gada aktuālākās, vietējo režisoru veidotās filmas. Aizvadītajā gadā festivālā viesojās Juris Poškus ar komandu un filmu ‘’Kolka Cool’’. Diskusija pēc filmas noskatīšanās guva lielu apmeklētāju atsaucību, tādēļ festivāla organizatori nolēma tradīciju turpināt.

Organizatori atvainojas, ka diskusija ar Jāni Nordu un filmas veidotāju komandu nenotiks: ,,Īsi pirms festivāla saņēmām ziņu no producentiem par to, ka pēkšņu neietekmējamu apstākļu dēļ filmas veidotāji uz festivālu ierasties nevarēs. Bet esam pateicīgi un priecīgi par iespēju izrādīt filmu mūsu jaunajā Kino zālītē.’’‘’Mammu, es Tevi mīlu’’ diskusijas vietā notiks saruna ar skatītajiem, 2ANNAS, Baltic Shorts un Veto komandu. Diskusijas temats saistīts ar filmām un īsfilmām.

Seansu laiki:

2. augusts

20:00 - 21:30 Baltic Shorts īsfilmu programma

3. augusts

13:20 - 14:00 Bērnu programma ar Atom Art
17:30 - 18:10 2ANNAS un VETO saruna
18:10 - 19:10 2ANNAS īsfilmu programma "Īsfilma"
20:30 - 21:10 Mammu, es Tevi mīlu

Detalizētu programmu iespējams apskatīt festivāla oficiālajā mājas lapā: www.labadaba.lv, aktivitāšu sadaļā. Savukārt par filmas ‘’Mammu, es Tevi mīlu’’ atkārtotu rādīšanu būs iespējams uzzināt pie ‘’Kino zālītes’’. Kopumā filmu būs iespējams skatīties 2-3 reizes.

Laba Daba ir starptautisks mūzikas festivāls, kas nemainīgi jau piekto gadu notiks Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā ‘’Ratnieki’’, Līgatnes pagastā, Līgatnes novadā. Festivāls norisināsies augusta pirmajā nedēļā, no 2.līdz 4.augustam. Festivālā uz vairākām skatuvēm varēs dzirdēt grupas un Dj apvienības, kas spēlē regeju, etno-folku, roku, elektro un citus žanrus un to variācijas. Paralēli bagātīgajam muzikālajam piedāvājumam, Labā Dabā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm, turpinot būt par draudzīgāko festivālu ģimenēm.

Biļetes pieejamas visās biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja arī šogad bez maksas.

Vairāk: www.labadaba.lv

Foto: Kadrs no filmas „Mammu, es Tevi mīlu”. Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV