Ceturtdiena, 16.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Hermīne, Estere;

Jaunas kaislības un neredzēti varoņi „Eņģeļu ielā 9”

Easyget.lv, 12.08.2013. 15:12

Seriāls LTV1 ēterā – no 23. septembra līdz 20. decembrim.

Ceturtajā sezonā LTV1 seriāls „Eņģeļu māja” pārtop par „Eņģeļu ielu 9. Pelnrušķītes mantojums”, kurā jaunu varoņu lomās iejūtas pazīstamie aktieri Ivars Kalniņš, Regīna Razuma, Kristīne Nevarauska, Sarmīte Rubule, Krišjānis Salmiņš, daudzsološie jaunie aktieri, kā arī skatītāju jau iemīļoti tēli Gunta Skrastiņa, Normunda Laizāna, Ivara Pugas, Sanitas Pušpures izpildījumā.

„Eņģeļu ielas 9” darbība risināsies piepilsētā, kur savās ikdienas gaitās dosies vairāki interesanti varoņi – gan daži „Eņģeļu mājas” bijušie iemītnieki, gan jauni, tikpat spilgti tēli. Šobrīd Rīgas pievārtē Mārupē, kā arī Jaunmārupē un Lielupē rit seriāla filmēšana, kurā netrūkst ne darba spriedzes, ne jautru brīžu, kas veidos seriāla mājīgo un patīkamo gaisotni. Liels atbalsts seriāla filmēšanai saņemts no Mārupes novada domes.

Pieredzējušās režisores Virdžīnijas Lejiņas darba ceturtajā sezonā viņa turpinās rādīt, ka Latvijā ir daudz gaišu, stipru cilvēku, kuri atrod spēku grūtību un sarežģījumu pārvarēšanai. Jaunās sezonas satura intriga vērpsies ap dzimtas mantojumu un ieskicēs asu paaudžu konfliktu – seriālā parādīsies vairāki jauno aktieru tēloti varoņi.

„Attiecību krustugunīs parādīsies gan labais, gan sliktais, bet pamatā - vispārcilvēciskais. Seriāla skatītājiem būs iespēja gan pasmieties, gan līdzpārdzīvot. Tēlu un raksturu dažādība ļaus identificēties ar kādu no varoņiem, iedvesmojoties un mācoties no labā un pārdomājot kļūdas, kādas labāk nepieļaut,” komentē Latvijas Televīzijas (LTV) režisore V. Lejiņa, populārās LTV videofilmas „Likteņa līdumnieki” veidotāja, kura par šo izcilo darbu saņēmusi „Atzinības krustu” un vairākkārt apbalvota ar Nacionālās Radio un Televīzijas padomes balvu kā labākā režisore.

Seriāla radošā grupa: režisors-inscenētājs Virdžīnija Lejiņa, režisora asistents – Laura Hirša, vadošais operators – Aivars Erdmanis, Igors Tūns, projekta vadītāja – Ilze Circene.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV