Svētdiena, 24.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Krišs, Eglons, Ksenija;

Atcelta Dailes teātra viesizrāde "Eņģeļi Amerikā" Valmierā

Easyget.lv, 22.08.2013. 11:19

Aktiera slimības dēļ 23.augustā atcelta Dailes teātra viesizrāde "Eņģeļi Amerikā" Valmieras drāmas teātrī, informē Dailes teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Savukārt ieplānotā izrāde "Mīļais melis" pārcelta uz Lielo zāli.

Iegādātās biļetes uz izrādi "Eņģeļi Amerikā" derīgas uz izrādi "Mīļais melis", vai tās var nodot "Biļešu Paradīzes" kasēs.

Kārļa Auškāpa iestudētētajā izrādē "Mīļais melis", kas veidota pēc Džordža Bernarda Šova un Stellas Kempbelas vēstulēm, spēlē Olga Dreģe un Juris Strenga. "Es neko neprasu, tikai to, lai viss būtu tā, kā es vēlos!" - tik bezkaunīgs teiciens var piederēt vienīgi sarkastiskajam īru dramaturgam Džordžam Bernardam Šovam. Ironiskais autors un angļu aktrise misis Stella Kempbela gandrīz pusgadsimtu viens otram raksta simtiem vēstuļu. Tās ir mīlas vēstules un oficiālas vēstules, laimīgas un skumjas, cerību pilnas un izmisīgas, - vesela mūža vēstules. Speciāli Stellai Kempbelai Šovs saraksta savu slaveno lugu "Pigmalions", stāstu par fonētikas profesoru Higinsu, kurš no mazās, notašķītās puķu pārdevējas Elīzas izveido augstākās sabiedrības dāmu.

Izrādes sākums - plkst. 18.30.

Dailes teātris atvainojas par sagādātajām neērtībām!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV