Piektdiena, 25.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Turpinās akcija iRIGA, astotā tēma – Kaimiņi

Easyget.lv, 03.09.2013. 11:28

Turpinās akcija iRIGA, kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, astotā tēma – Kaimiņi, informē projekta iRiga koordinators Arnis Balčus.
Turpinās akcija iRIGA, astotā tēma – Kaimiņi

Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas notikuma Rīgas Fotomēnesis 2014 organozatori gaidīs fotogrāfijas ar kaimiņiem – vai tie būtu cilvēki, dzīvnieki, kas mīt blakus, vai arī krodziņi, veikali, kultūras iestādes, kas atrodas tuvumā dzīvesvietai un ir daļa no ikdienas.

iRIGA tēmas tiek izziņotas masu medijos reizi mēnesī un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos foto gaidīs visa mēneša garumā. Bildes var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par septembra tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 30. septembrim pievienojot to šim notikumam speciāli radītajai Flickr grupai http://www.flickr.com/groups/iriga-8.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA: http://www.rigaphotomonth.com/lv/iRIGA

Labākie darbi tiks iekļauti Rīgas Fotomēnesis 2014 izstādē iRIGA, kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

Rīgas Fotomēnesis 2014 rīko biedrība Rīgas fotomēnesis - fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross, sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maija mēnesī dažādās vietās Rīgas pilsētā, kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.

Foto (c) Elīna Zvirbule

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV